Moj Bravos

Moj Bravos

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Super Moderator
pravo mi se svidja samo vjeruj ljepsi je bez ovog nastavka i sa crnim grillom.... ostalo je super ;)
 
Član
ee brate nek si postavio i ti brava u garazu..hvala bogu..extra je bgm.. nema sta prelijep.. interesuje me jesi ti ugradjivao farove s lecom il ti je tako doslo? i interesuje me nastavak na karambolci jel mozda na prodaju?
 
Početnik
elmir je napisao(la):
ee brate nek si postavio i ti brava u garazu..hvala bogu..extra je bgm.. nema sta prelijep.. interesuje me jesi ti ugradjivao farove s lecom il ti je tako doslo? i interesuje me nastavak na karambolci jel mozda na prodaju?
Da tek sam sd postavio slike ako se izuzmu one koje su postavljene kad sam tek dosao na forum i kad sam kupio Bravo-a.a slika ce jos bit samo da poslikam sve su slike malo starije.
Farovi i sve sto je na njemu stavljano je naknadno tj nakon kupovine auta ,stim da su farovi malo preradjivani,i jos nisu zavrseni (nema se vremena)a mogu ti rec da sam se pravo oznoio dok sam ih nasao polovne.A nastavak na prednji branik ne znam dal da prodam ili ne,a ako imas dobrog plasticara koji ima volje i zivaca moze napravit ovaj nastavak,problem je zadnju karambolku.

Zafaljujem se svima na pohvalama ,a naravno i na kritikama.
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top