moj bravo

moj bravo

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
Zuka_GT je napisao(la):
te satove mjere uredaje jesil ti pravio te vragove da ih mozes tu staviti ili si kupio i kako si to uradio...ako moze objasnjenje

Zuka_GT je napisao(la):
to postoje mislim kako si izve zaa njih

Imas taj komplet na koridoru (sad nekazem da je bas to taj sto je i u momka), al vidio sam da ima i to ti je oko 180 maraka ili ti ga 90€. Znaci sistem je potpuno isti, imas komplet nosac i 3 ova satica sa osvjetljenjem i svim ....
 
Član
odlican je!!!a sto ne produzis haubu i ne skines one obrvice???mislim da bi izgledao ljepse...(to je neko moje misljenje zato sto nevolim obrvice)!!!
 
Član
.Sale je napisao(la):
Stvarno je lijep Bravo..nek je sa srećom u daljnjem sređivanju!!

I ja baš sad gledam nešto kontam Bravo da uzmem..pravo mi se sviđa...

P.S. Šta je pod haubom ?

he he,i ja sam svoga iznenada kupio.ma pod haubom je 1,9 TD motor,ja sam mu ugradio sporski auspuh i filter sporski a jos cekam cjevi cromirane da dodu,pa ce biti slika motora i ima blow off ventil.
 
Član
Zuka_GT je napisao(la):
na arizoni jeli...i dobijem i ta tri sate jel kako sam ja razumio

bas tako .... sve dodje i nosac i satovi (samo neznam koji satovi) .... al je cool stvar za imat u kolima stvarno ....
 
Član
paul_1 je napisao(la):
.Sale je napisao(la):
Stvarno je lijep Bravo..nek je sa srećom u daljnjem sređivanju!!

I ja baš sad gledam nešto kontam Bravo da uzmem..pravo mi se sviđa...

P.S. Šta je pod haubom ?

he he,i ja sam svoga iznenada kupio.ma pod haubom je 1,9 TD motor,ja sam mu ugradio sporski auspuh i filter sporski a jos cekam cjevi cromirane da dodu,pa ce biti slika motora i ima blow off ventil.


Hm.. jel TD ili je noviji JTD od 105 konja ?? kako ide ?
 
Član
joj brate ranit cu se. Bravo ti je san snova. Ja fakat volim to auto, jos kad ga vidim ovako... adrenalin me pukne. Koja mu je cijena?
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top