Moj Bivshi PUNTO

Moj Bivshi PUNTO

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
slican mom sto je bio..imao sam skoro iste felge na njemu 14-ke bijeli zmigavci bijele karambolke i bio je 1.1 predpostavljam da je i tvoj 1.1 tj punto 55 jer mi taj znak sa strane bas izgleda kao 55-ica.. meni je stvarno lijep punto i ja sam mislio isto uraditi slicne nastavke i pragove ali ga proda prije nego sto sam i mislio..exta extra steta sto si ga prodao majkemi..
 

AM2

Član
elmir je napisao(la):
slican mom sto je bio..imao sam skoro iste felge na njemu 14-ke bijeli zmigavci bijele karambolke i bio je 1.1 predpostavljam da je i tvoj 1.1 tj punto 55 jer mi taj znak sa strane bas izgleda kao 55-ica.. meni je stvarno lijep punto i ja sam mislio isto uraditi  slicne nastavke i pragove ali ga proda prije nego sto sam i mislio..exta extra steta sto si ga prodao majkemi..

jest bio 1.1i,al' me je zezao,imao je dosta popravki na sebi radit pa sam ga se rijesio prije nego sto bankrotiram s njim :D
ma bice auta,nije frka...hvala na pohvalama ;)
 
Član
nije los,felge mu male,malo vec bi bile extra...iako nisam fan fiata,moze proci
ja mislio da je nesto zesce od 1,1:)
 
Član
Ado13 je napisao(la):
elmir je napisao(la):
slican mom sto je bio..imao sam skoro iste felge na njemu 14-ke bijeli zmigavci bijele karambolke i bio je 1.1 predpostavljam da je i tvoj 1.1 tj punto 55 jer mi taj znak sa strane bas izgleda kao 55-ica.. meni je stvarno lijep punto i ja sam mislio isto uraditi  slicne nastavke i pragove ali ga proda prije nego sto sam i mislio..exta extra steta sto si ga prodao majkemi..

jest bio 1.1i,al' me je zezao,imao je dosta popravki na sebi radit pa sam ga se rijesio prije nego sto bankrotiram s njim :D
ma bice auta,nije frka...hvala na pohvalama ;)

:lol::lol: i ja sam svog prodao jer mi se krenuo kvariti ja mislim presao milion kilometara ALI NIJE BIO ONAJ TERETNI otisao mi diftung glave i vodena pumpa napravim odma i prodam:D
 

AM2

Član
elmir je napisao(la):
Ado13 je napisao(la):
elmir je napisao(la):
slican mom sto je bio..imao sam skoro iste felge na njemu 14-ke bijeli zmigavci bijele karambolke i bio je 1.1 predpostavljam da je i tvoj 1.1 tj punto 55 jer mi taj znak sa strane bas izgleda kao 55-ica.. meni je stvarno lijep punto i ja sam mislio isto uraditi  slicne nastavke i pragove ali ga proda prije nego sto sam i mislio..exta extra steta sto si ga prodao majkemi..

jest bio 1.1i,al' me je zezao,imao je dosta popravki na sebi radit pa sam ga se rijesio prije nego sto bankrotiram s njim :D
ma bice auta,nije frka...hvala na pohvalama ;)

:lol::lol: i ja sam svog prodao jer mi se krenuo kvariti ja mislim presao milion kilometara ALI NIJE BIO ONAJ TERETNI otisao mi diftung glave i vodena pumpa napravim odma i prodam:D

ti si dobar,na mom otisle kugle,krajnice,lamela itd. da ne nabrajam :icon_biggrin:
jbg,da mi je i ovog novog prodat,trazim neko "normalnije" porodicno auto :icon_smile:
 
Član
emir_89 je napisao(la):
emirEX_sa je napisao(la):
emir_89 je napisao(la):
nije taj iz vogosce emire, znao bi ja :D
sto se tice punta, meni se ovi pragovi uopste ne svidjaju, ne samo kod tebe, nego inace ovi uvrnuti... ostatak po mom misljenju odlican...


ma mislio sam da je to onaj sto je bio na defile-u ljetos u vogosci

ja kolko se sjecam na defileu bio samo punto mk2 bijeli, pored veke bio parkiran... al da ne idemo dalje u off...

ipak nisi upravu. fotograf je to opazio i uslikao

f_S6300031m_e619c9f.jpg
 

AM2

Član
emirEX_sa je napisao(la):
emir_89 je napisao(la):
emirEX_sa je napisao(la):
emir_89 je napisao(la):
nije taj iz vogosce emire, znao bi ja :D
sto se tice punta, meni se ovi pragovi uopste ne svidjaju, ne samo kod tebe, nego inace ovi uvrnuti... ostatak po mom misljenju odlican...


ma mislio sam da je to onaj sto je bio na defile-u ljetos u vogosci

ja kolko se sjecam na defileu bio samo punto mk2 bijeli, pored veke bio parkiran... al da ne idemo dalje u off...

ipak nisi upravu. fotograf je to opazio i uslikao

f_S6300031m_e619c9f.jpg

hehe :icon_redface: kad je to bilo?
 
Pozdrav Duštvo ija imam punta evo slika imam želju da to sredim ali neznam kako nisam baš neki stilista pomoste sta da uradim sta da nabacim na Punta
 
Pozdrav društvo ija imam PUNTA ovakvog samo je plava boja želio bih ga srediti ali nisam neki stilista molim vas pomoste mi gdje mogu naći ovakve stvari kao šro su sijalice ispod i ostalo
 
Legend
Mirnel_Lido je napisao(la):
Pozdrav društvo ija imam PUNTA ovakvog samo je plava boja želio bih ga srediti ali nisam neki stilista molim vas pomoste mi gdje mogu naći ovakve stvari kao šro su sijalice ispod i ostalo

pozz Mirnel....predstavi se u novim clanovima prvo,siguran sam da ce ti fiatisti pomoci u svemu ;)
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top