Moj Bivshi PUNTO

Moj Bivshi PUNTO

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.

AM2

Član
Moj stari Punto kojeg sam prodao,sad imam Fiat Coupea,postavit cu drugom prilikom njegove slike.;)
 
Član
ako hoces iskreno, jedino sto mogu pohvaliti na njemu je prednji nastavak, obrve na farovima i felge. zadnji nastavak je bljak kao i uvrnuti pragovi ala isko tuning.

sve u svemu DD i ostani aktivan.

PS jel ovaj punto slucajno iz vogosce
 
Član
NIJE los puntic ako si ga ti radio...nek je tebi bio dobar.. a za ostale ne brini..
Vozio sam takav i sad vozam novi 2002..
Taj me dobro sluzio 60000 i bez kvarova..
Kazu masina nepoderiva!
AJ ZDRAVO!: )
 
Član
nije taj iz vogosce emire, znao bi ja :D
sto se tice punta, meni se ovi pragovi uopste ne svidjaju, ne samo kod tebe, nego inace ovi uvrnuti... ostatak po mom misljenju odlican...
 
Član
emir_89 je napisao(la):
nije taj iz vogosce emire, znao bi ja :D
sto se tice punta, meni se ovi pragovi uopste ne svidjaju, ne samo kod tebe, nego inace ovi uvrnuti... ostatak po mom misljenju odlican...


ma mislio sam da je to onaj sto je bio na defile-u ljetos u vogosci
 
Član
A ne znam meni se baš i ne sviđa hehe ali kad će sreća on ga sebi pravi, nadam se da će coupe bit bolji :) kad će slikice pozz i dd
 
Član
emirEX_sa je napisao(la):
emir_89 je napisao(la):
nije taj iz vogosce emire, znao bi ja :D
sto se tice punta, meni se ovi pragovi uopste ne svidjaju, ne samo kod tebe, nego inace ovi uvrnuti... ostatak po mom misljenju odlican...


ma mislio sam da je to onaj sto je bio na defile-u ljetos u vogosci

ja kolko se sjecam na defileu bio samo punto mk2 bijeli, pored veke bio parkiran... al da ne idemo dalje u off...
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top