Moj autoooooooooooooo / Golf 4

Moj autoooooooooooooo / Golf 4

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.

IGY

Član
RE: Moj autoooooooooooooo

fin golf a boja mu je predobra, a VW ne moze da ne valja
 
Član
RE: Moj autoooooooooooooo

Jest ja sam ispred vatrostalne,tamo radim... Samo je truncica falila da mjenjamm za BMW 320d i nesto se predomisli tako da ostadoh na cetvorci... Skontao sam da je ostavim duze malo, pa kad bude golf 6 mozda tad budem u nekim transakcijama, a do tad vozim cetvorku... A za peticu nisam nesto zagrijan, nije neka razlika ni u izgledu ni u ostalom,a u parama je prevelika razlika... Al et, nikad neznas sta ces kupiti kad je polovnjak u pitanju, ja otisao da kupim fiat bravo ili nesto slicno a ono uze golfa 4....ni sanjao nisam o tome...
 
Član
RE: Moj autoooooooooooooo

Kad smo vec kod golfa cetiri... Danas mjenjao lamelu, korpu i citav taj set za kvacilo, uzeo LUK-ov set za kvacilo, 275 KM + 80 KM ugradnja.... Et toliko,mozda nekom vrijedi ova informacija...
 
Član
RE: Moj autoooooooooooooo

BEGA je napisao(la):
Kad smo vec kod golfa cetiri... Danas mjenjao lamelu, korpu i citav taj set za kvacilo, uzeo LUK-ov set za kvacilo, 275 KM + 80 KM ugradnja.... Et toliko,mozda nekom vrijedi ova informacija...

Za mog Brava 150 + ugradnja :)
 
Član
RE: Moj autoooooooooooooo

150? Pa dosta povoljno... Za cvrku su strasno skupi dijelovi... Set zupcasti remen,spaneri i neki mikro remen, 650 KM... + ugradnja... Ma da poludis...
 
Član
RE: Moj autoooooooooooooo

Vala ja sam ocekivao cifru od barem 250-300 km, tako da sam se vise nego ugodno iznenadio :) A nisam siguran koliko je set zupcastog za mog, iako bi to uskoro trebao...ali koliko se sjecam nije ni blizu tvoje cifre ...
 
Član
RE: Moj autoooooooooooooo

trizex je napisao(la):
Vala ja sam ocekivao cifru od barem 250-300 km, tako da sam se vise nego ugodno iznenadio :) A nisam siguran koliko je set zupcastog za mog, iako bi to uskoro trebao...ali koliko se sjecam nije ni blizu tvoje cifre ...

Ma nije, cim je lamela toliko jeftinija... Pa 125 Km je jeftinija lamela... Jos sam ja nasao najpovoljnije, po Zenici su cijene izmedju 320 i 360 KM... A zupcasti,ma boli glava... Da je bar moja cijena blize tvojoj :)
 
Član
RE: Moj autoooooooooooooo

a da ne zivis u babinoj rijeci mozda.i tu ti vidam auto.blizu moje zgrade
 
Član
RE: Moj autoooooooooooooo

Sale je napisao(la):
a da ne zivis u babinoj rijeci mozda.i tu ti vidam auto.blizu moje zgrade

Imam stan tu, a inace zivim u Crkvicama, u zgradi Monaca... Ma i ja sam tebe jednom vidio, prosli smo kod onog parkinga gdje sam cesto parkiran... U Babinoj Rijeci... Znaci ti si taj... Haj super...
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top