Moj autic-Yugo ;)))))

Moj autic-Yugo ;)))))

Posto ga vecina raje zna,evo stavljam za one koje neznaju ovo nije moj klip i ja nisam na njemu al sam ga kupio od ovog momka.
-Kada sam ga kupio u njemu nista nije bilo (volana,sjedista,felgi,grijanje kompletno izvadeno.....itd) sve sam sam morao uzimati i kupovati.
-Restauracija cjelog auta pocinje ABD za nekih mjesec dana ide lakiranje,unutrasnji izgled,felge,remus..itd
-Napomena auto nije vise kao sa linka koji gledate sada je drugaciji posto je bio malo vise napustan:icon_cry: ,ali nema veze idemo u nove pobjede!!!!;););)
-Sadrzaj auta:
-Yugo 1.6 i.e. agt
-90 hp (konjski snaga)
-spusten naprijed i nazad
-ojacanja na motoru i nosacima
-Kočnice:
-pločice povećane efikasnosti
Ovjes:
-spušteno oslanjanje vozila
-korigovana stabilizaciona poluga
-bez steka i brava
-daljinsko zakljucavanje
-lim extra stanje
-motor u extra stanju
-proizvodnja 1991.god
-boja (Mexico zelena i crni krov)

-Evo pa pogledajte o cemo se radi::cool::cool::cool:

http://www.youtube.com/watch?v=j6cPkuDOPAg
 

Prilozi

  • YUGAS.jpg
    YUGAS.jpg
    19,5 KB · Pregleda: 12
Član
RE: Moj autic ;)))))

dobar yugec,par puta sam ga sreo na magistrali,jednom sam bio u zenici kad je bio,fino izgleda,sredi ga fino;););)
 
Član
ma jugec je drama znam mu oba prijasnja vlasnika , a i jeftino si ga uzeo , tako da si super prosao , a ima vjeruj najbolju garanciju na lm jer mislim da ima 8 ili 9 slojeva farbe na njemu :D ;)
 
aksham je napisao(la):
ma jugec je drama znam mu oba prijasnja vlasnika , a i jeftino si ga uzeo , tako da si super prosao , a ima vjeruj najbolju garanciju na lm jer mislim da ima 8 ili 9 slojeva farbe na njemu :D ;)

THX kume znam sve :D ;););)
 
Član
Yugo je masina, steta sto ga nisam vidio uzivo onda kad sam dolazio ali bit ce prilike:cool: Jesi li sta radio s felgama, jel sve uredu? pozz
 
Samo ih postavio necu nista da radim stoje mi pravo dobro!!!:cool:;);)

_vwfan_ je napisao(la):
Yugo je masina, steta sto ga nisam vidio uzivo onda kad sam dolazio ali bit ce prilike:cool: Jesi li sta radio s felgama, jel sve uredu? pozz

Jesi ti sta uzeo od felgi?? :icon_smile::icon_smile:
 
Top