Mobilni internet

Mobilni internet

Član
E ovako imam problem na mobitelu samo moj broj radi internet a cim ubacim neciji drugi broj odma nece internet dok moj broj radi u svakom telefonu pa koji mu je k. zar ima veze do broja.ccc ajd pomagajte
 
Član
pa naravno da ima veze do broja
na tvom broju je omogucena usluga mobilnog interneta,na drugim mozda nije mozda jeste to ti treba da znas
 
Član
Al_Galone je napisao(la):
pa naravno da ima veze do broja
na tvom broju je omogucena usluga mobilnog interneta,na drugim mozda nije mozda jeste to ti treba da znas
otkud cu znati kako da to aktiviram mora biti omogucena...:D
 
Član
menso je napisao(la):
Al_Galone je napisao(la):
pa naravno da ima veze do broja
na tvom broju je omogucena usluga mobilnog interneta,na drugim mozda nije mozda jeste to ti treba da znas
otkud cu znati kako da to aktiviram mora biti omogucena...:D

nemora,ako je u pitanju pretplata onda moras zatraziti aktivaciju te usluge zahtjevom,
ako je ultra onda moras poslati one poruke za aktivaciju
 
Član
ma nije pretplata ultra je napravim sve postavke i niss opet isto na koji broj da posaljem te poruke za aktivaciju znas li mozda...hvala na pomoci
 
Član
Ja posaljem na 061 867 000 Postavke na GPRS ..i posalju mi instalaciju i zavrseno
 
Član
akka je napisao(la):
Ja posaljem na 061 867 000 Postavke na GPRS ..i posalju mi instalaciju i zavrseno
i ja to posaljem sve ponovo pobrisem i primim podesenja i nema boga da moze samo moj broj dok ostali ne dolaze u obzir...znaci ne mogu da koristim ovaj drugi broj sto imam jer mi na njemu treba net.
 
Član
E nezz onda ..probaj otici do njih i pitaj ih ..Jaranu mi isto tako nije moglo nema sta nije on pokusavaoo i odnio im mob i oni to tamo rijesili ..
 
Član
ma nije tu fazon u postavkama. imas opciju PRIJAVA, imas opciju POSTAVKE. ne znam samo jel se salje na isti br. pokusaj naci info na njihovoj stranici...
 
Član
Posaljes poruku "prijava" na broj 0611100. Tako se prijavljujes. Ako na tom broju nije prijavljen internet onda ce ti trazit ime i prezime, jmb, adresu stanovanja itd.
 
Član
ado_d je napisao(la):
Posaljes poruku "prijava" na broj 0611100. Tako se prijavljujes. Ako na tom broju nije prijavljen internet onda ce ti trazit ime i prezime, jmb, adresu stanovanja itd.

ma ja, to je to. razlicite su opcije "prijava" i "postavke", tebi su dolazile postavke, ali sa tom karticom ne mozes ostvariti konekciju jer nije prijavljena tamo. ;)
 
Član
OK ljudi pokusat cu i to tnx. na pomoci...

evo poslao prijava na taj broj i vratili mi poruku prijavljeni ste na msurf, mmail i mms uslugu i opet ne moze jebo mu ja pleme...
 
Član
menso je napisao(la):
OK ljudi pokusat cu i to tnx. na pomoci...

evo poslao prijava na taj broj i vratili mi poruku prijavljeni ste na msurf, mmail i mms uslugu i opet ne moze jebo mu ja pleme...



S kojeg si broja to poslao? Sa svog ili?
 
Top