Mnogo trese u leru

Mnogo trese u leru

Član
Imam progblem sa golf 2 1.6d poceo mi se tresti unutra se nemoze sjediti koliko se trese. prije se nije osjetilo da se vozis u dvojci ali otako sam zamjenio nosac motora sto dodje ipod mjenjaca pocelo je da trese nenormalno. pa ako ima neko neki savjet bio bih zahvalan.
 
Član
Ako je nosac bio los i zamjenjen i sad ti trese u autu i kad dodas gas sve vise i vise trese onda nosac ili je los ili nije dobro postavljen, a moze biti i lose podeseno paljenje na boshpumpi jer ako dodas samo malo gasa i prestane unutra tresti i pustis gas i opet na leru trese to je paljenje boshpumpe lose podeseno ;) prestelati boshpumpu i pregledati u kakvom je stanju, ako je sve ok sa pumpom i podesena dobro onda ti ne smije tresti i vibrirati u autu na leru :) to je ako samo trerse na leru i kad se doda gas onda ne trese, a ako stalno trese i sa dodavanjem gasa sve vise i vise trese onda je to nosac :)
 
Član
nosac mi je bio potpuno otiso. a pumpu sam remontovao i majstor mi je sve namjestio da valja. kada se doda gas ne trese
 
Član
Komparator i stelanje pumpe nanovo, ako je pumpa dobro remontovana onda nije dobro paljenje pumpe nastelano zato ti i trese na leru a cim dodas malo gasa prestane, to je naravno ako je pumpa dobro remontovana i ako su dizne ok onda samo paljenje ustimati ponovo i nece tresti...
 
Top