MLADIĆ UPUCAN U ZENICI

MLADIĆ UPUCAN U ZENICI

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
Astra je napisao(la):
PArdon pogresna informacija,tako je kruzila carsijom,a evo prave istinite.. Momak je bacio kamen u izlog internet kluba nekog,vehabija neki izasao i ispalio 7 metaka u njega.. Ovo gore su ovi navijaci malo izmislili,a ovo zadnje je prava informacija ako cemo vjerovat pricama.. Toliko..

E svašta u pm... :S
 
Član
Astra je napisao(la):
PArdon pogresna informacija,tako je kruzila carsijom,a evo prave istinite.. Momak je bacio kamen u izlog internet kluba nekog,vehabija neki izasao i ispalio 7 metaka u njega.. Ovo gore su ovi navijaci malo izmislili,a ovo zadnje je prava informacija ako cemo vjerovat pricama.. Toliko..

e jebi ga sad....Kao prvo,koji qrac taj ima bacati kamenje na internet klub!?halo ba!?pa svi smo mi slavili....kad go pade...pa ne znam gdje cu prije..kroz zid bi prosao ali stani malo...
Pa jebo te 17 mu godina i on mudonja baca kamenje po izlozima...jebo te!!!i taj vehabija haman nije bio neki bas sa zivcima....pametnije bi bilo da je izasao i slomio mu obje ruke a ne da puca u njega!!!
Stvarno ne znam...ovo nije normalno...svi mi kad procitamo da je stradao neko mald,svima nam zao...ne mora to uvijek da znaci...kod nas izgleda djeca od 15 te godine pocinju glumit neke mangupe...i eto sta im se desava...izadje veci mangup pa istrese 7 metaka!!!Nije dobro nikako....
 
Član
sve stoji,samo nije morao ispalit 7 metaka u njega,mogao je izac puknut mu samarcinu zovnut policiju sacekat i da se dogovore oko isplate stete,al eto..
 
Član
Ko zna šta je u njegovoj glavi sa 17 godina,još atmosfera ili ako se popilo malo,ali to nikako nije razlog da neko ISTRESE ŠANŽER U NJEGA,ODAKLE MU PRAVO? Sad bi otac od tog malog trebao u vehabiju sasut 14 metaka jel..Šamar i policija bi bila sasvim dovoljna,a ovako će sad ležat zbog pokušaja ubistva
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top