Mlad, Glup, Neiskusan

Mlad, Glup, Neiskusan

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
ja obozavam snijeg,klizeeeeem.

inace mi stara ne da da vozim kad snijeg,sta mogu,njeno auto,ali sam ga prosle zime hapio iz garaze par puta,bilo je super,ali sam dva puta MALO falilo da zviznem,pokusavao ja "driftat" i na izlazu iz krivine prekasno vratio iz kontre i autic se okrene viiiju,u drugu traku i bum na trotoar,sva sreca ne bi ni jednog auta u suprotnoj traci.
na greskama se uci!;)
 
Član
erol_brcak je napisao(la):
ja obozavam snijeg,klizeeeeem.

inace mi stara ne da da vozim kad snijeg,sta mogu,njeno auto,ali sam ga prosle zime hapio iz garaze par puta,bilo je super,ali sam dva puta MALO falilo da zviznem,pokusavao ja "driftat" i na izlazu iz krivine prekasno vratio iz kontre i autic se okrene viiiju,u drugu traku i bum na trotoar,sva sreca ne bi ni jednog auta u suprotnoj traci.
na greskama se uci!;)

e i ja sam tako ucio...jos prosle god sa Audijem...isao pa po njivama gdje nikog nema pa ga zanosio i driftao...i bogami to mi i pomoglo...jednom sam se izvukao iz gadnog sranja upravo pomocu toga sto sam vjezbao...vjezba je cudo!!!
 
Član
obozavam snjeg i laganu voznju pod rucnom... nikakve brzine dovoljno je 30 na sat da ga kvalitetno uvrnes i ako dodje do greske lagano popravis... npr ova zima je bila aktuelna kod merkatora, dramara, na stupinama ma gdje stignem :)
 
Početnik
na dan kad sam polagala vozacki je osvanulo oko 30 cm snijega u tuzli... ja kad nisam pocela da placem od muke... ali! polozih sve iz prve, volim po snijegu vozit, ali praaaaaaavo!
 
Član
eeeee moj buli buli pa kako ti se ovo moglo desit...cccccc...a u pm...stvarno nezgodno skroz...al ajd valjda si steko sad nekog iskustva;; :p
 
Član
i ja po snijegu polago, 18. januar, i jos bio mrak i pado snijeg...bilo jedino zajebano jer na kamionu moras na retrovizore ic nazad...pa na retrovizore napada snijega i jeban si...al eto, uspio sam :) heh
 
Član
uh... ja i zaboravio za ovu temu..... al hajd jarane sto sam nju ubio vec sam i sebe bio ubio... al dobro je.... ocigledno je....
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top