ML 400cdi - interesuju me sve mane ovog modela

ML 400cdi - interesuju me sve mane ovog modela

Član
Čuo sam od pojedinica da je problem ovog auta automatski mjenjač, pa me zanima koliko tu ima istine? Malo djeluje sumnjiva ta izjava ipak je to merc
 
Član
Ima mi stric to auto vec 4 godine, Hvala Bogu nije bilo nikakvi problema, da kucnem u drvo :icon_smile:
 
Član
ma popriličnu sumu novaca traba izdvojit, ne daj bože nekog kvara, naročito oko tih važnijih i skupljih dijelova
 
Član
da znas definitivno provjereno su im boljke air suspension nakon 200k odu ;) popravka woow skupa do bola 2.800 KM po komadu, ostalo je ok! mada se moze naci reparirane :) po 300 eura SOFIJA, najbilize ;)
 
Član
Ako je mjenjač isti kao i na S mercedesu, onda jest boljka. Ima tema, MTR je imao S400 i problem sa mjenjačem. O cifri bolje da ti ne pričam, pašćeš u nesvjest, ja sam za malo ostao svjestan.:D
 
Član
Evo i teme i skeniranih računa.:D

Uzmi čašu vode.:D :lol:

http://www.bhtuning.com/s-400-cdi-v8-diesel-t-24550-5.html
 
Član
pozdrav ma to je stroj ako imas para kupit ga imas i za odrzavat a mozemu otici vrangler i lamele a da otide moras biti pravi konj i da ga neodrzavas nimalo znaci treba odma ulje i filter promjenit i miran si sigurno
 

MTR

Član
bjez ba od toga , to nije mercedes , to su konjska kola sa svjetlecim gabaritima sa fapa i volanom iz fiata 500
 
Top