MK7 GTI vs GTD

MK7 GTI vs GTD

Super Moderator
Ne ocekujem ja da zvuci ko lamborgini.. to je samo moje misljenje ja ne volim takav zvuk. Kad je sve serijsko onda je poprilicno tih auto zbog turba a kad mu sve povade kao ona sestica bijela sa spojlerima sto se voza po sarajevu onda prdi brate ono mi je skroz bezveze. Pravi zvuk je u R32, a od ovih turbaka Focus 2.5T ima dobar zvuk a i ovaj novi 2.0T ima stvarno dobar zvuk za tako mal i turbo motor
 
Član
Ne ocekujem ja da zvuci ko lamborgini.. to je samo moje misljenje ja ne volim takav zvuk. Kad je sve serijsko onda je poprilicno tih auto zbog turba a kad mu sve povade kao ona sestica bijela sa spojlerima sto se voza po sarajevu onda prdi brate ono mi je skroz bezveze. Pravi zvuk je u R32, a od ovih turbaka Focus 2.5T ima dobar zvuk a i ovaj novi 2.0T ima stvarno dobar zvuk za tako mal i turbo motor
aaa ona šestica je katastrofa, ali jbg to ti je kad ljudi hoće da urade tuning auspuha za 100 KM :p
meni je fabrički auspuh na GTI-u savršen, kad ga voziš lagano ne čuje se uopšte, čim ga malo stisneš zagalami baš lijepo
R32 je priča za sebe, a recimo još od četvrtaka meni megane RS ima odličan zvuk
 
Super Moderator
Ja sam vidio par megana u sarajevu kad ga postartaju sa semafora i kad prodje, iz auspuha se samu cuje huktanje (il kako vec da to nazovem, uglavnom samo se cuje fuuuuuuuuu) i nista drugo, a kakav je zvuk same masine i ugodjaj u autu to ne znam nisam se vozio. A rodjak je imao scirocca 2.0t njega sam vozao i zvuk nije los kad si u autu i kad mu slozis gas al nije po mom ukusu. Kad sam se jednom ganjo s njim na semaforu i ono kad je otiso ispred mene naravno, cuje se lagano pucketanje kad presalta al meni nista spektakularno
Sto se tice same masine i odziva na gas, snage itd. ja nisam nasao manu
 
Član
Ja sam vidio par megana u sarajevu kad ga postartaju sa semafora i kad prodje, iz auspuha se samu cuje huktanje (il kako vec da to nazovem, uglavnom samo se cuje fuuuuuuuuu) i nista drugo, a kakav je zvuk same masine i ugodjaj u autu to ne znam nisam se vozio. A rodjak je imao scirocca 2.0t njega sam vozao i zvuk nije los kad si u autu i kad mu slozis gas al nije po mom ukusu. Kad sam se jednom ganjo s njim na semaforu i ono kad je otiso ispred mene naravno, cuje se lagano pucketanje kad presalta al meni nista spektakularno
Sto se tice same masine i odziva na gas, snage itd. ja nisam nasao manu

da vani se kod meganea čuje samo neki jak "propuh" ali unutra je zvuk za 10
 
Član
daleko su dizeli i dogurali kada se mogu da porede sa benzincima, al to je opet ta razlika koja se ovdje vidi u jednom relevantnom poredjenju...
kada bi mogao da biram zanemarujuci ekonomske pretpostavke naravno to bi bio GTI, turbo benzinci su bas brutalni i gust ih je voziti
a ako moras da mislis o potrosnji, cjeni auta i slicno, onda uzimas sto moras tj. GTD u ovom slucaju :)
 
Top