mk4gti

mk4gti

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
pozdrav raja zovem se Jan godiste 88,Sarajevo centar mnogi me vec znaju nadam se vozim golfa 4 gti 1.8 t 20 v 150 ks koji je trenutno malo slupan.Razlog prijave je dobro druzenje sa finom ekipom i mogucnost pronalaska potrebnih djelova za restauraciju vozilice...nadam se da cete mi moci bar malo pomoci.....slicice nemam trenutno ali bit ce uskoro lijep pozdrav za bh tuning.:icon_smile::icon_smile::icon_smile::123:
 
Član
Pregledaj malo forum, pa otvori novu temu u odgovarajucoj rubrici i naci ce se vec neko da ti pomogne:icon_biggrin:
 
pozdrav i dobro dosao ugodno se provedi na forumima i postavi vozilicu u garazu ...:cool::cool::cool:
a mozes pogledat u oglasima za dijelove i kontaktirati svakog PM-om
 
Član
passat2003 je napisao(la):
pozdrav i dobro dosao ugodno se provedi na forumima i postavi vozilicu u garazu ...:cool::cool::cool:
a mozes pogledat u oglasima za dijelove i kontaktirati svakog PM-om

ok hvala evo vec svrljam....;);)
 
Član
duurma je napisao(la):
pozzz i dobro dosao imas dobar motor u golfu;)

hvala bolje vas nasao bude on jos bolji na proljece samo da prednji dio malo pocne liciti na golfa slupao sam ga sad kad je snijeg pao belaj.:icon_cry::icon_cry:
 
dobro dosao druze,nice ti golf..mislim ono u sustini...hehehe...pogledat cu ja za tu haubu u mojoj okolini..
pozdrav i predstvljanje ti je prva liga,ince vecinu roki ispuca odma na strartu jer neznaju da se predstave... :icon_smile:
 
Član
M1rza je napisao(la):
Pozz i dobro doshao na forum...sretno u popravci Golfa;)

hvala....:cool:

nermin suljagic je napisao(la):
dobro dosao druze,nice ti golf..mislim ono u sustini...hehehe...pogledat cu ja za tu haubu u mojoj okolini..
pozdrav i predstvljanje ti je prva liga,ince vecinu roki ispuca odma na strartu jer neznaju da se predstave... :icon_smile:
hvala za predstavljanje mada misolim da nije nista posebno svako imalo obrazovam zna lijepo da napise nesto o sebi a sto se tice haube ajde molim te pogledaj mi to jer mi treba hitno....nasao sam jednu 150 km al moram na nju cekati 15 dana
 
Član
pozz prijatelju,eto kako vec svi rekose predstavljanje za primjera,i mene napomeni da ti dam plus kad napunis 100 postova,fino si nas sve i nahvalio,:),nego dobro ti nama dosao,uzivaj na forumu,i nadam se da cemo uskoro vidjet tvoju vozilicu,popravljenu naravno;)
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top