mk1 german style

mk1 german style

Član
RESPECT !!! ;) Kec je stvarno cista perfekcija :D
jedina zamjerka su shiroke shtopke, kupuj pod hitno uske, bilo je fabrichkih kecheva sa plastichnim branicima i uskim shtopkama, ali obrnuto nije nikad bilo :icon_smile:
 
Administrator
Carbon je napisao(la):
RESPECT !!! ;) Kec je stvarno cista perfekcija :D
jedina zamjerka su shiroke shtopke, kupuj pod hitno uske, bilo je fabrichkih kecheva sa plastichnim branicima i uskim shtopkama, ali obrnuto nije nikad bilo :icon_smile:

Ja tebi opet moram reci. Prestani pisati ch sh, zh, žlj, plj... Nije ovo fejsbuk ili dernek... Pisi normalno ako znas pisati normalno!
 
Carbon je napisao(la):
RESPECT !!! ;) Kec je stvarno cista perfekcija :D
jedina zamjerka su shiroke shtopke, kupuj pod hitno uske, bilo je fabrichkih kecheva sa plastichnim branicima i uskim shtopkama, ali obrnuto nije nikad bilo :icon_smile:

Zasto sad da raskopavam sve i izmisljam toplu vodu, nepada mi napamet, meni je ovak sasvim dobro :D :D:cool:
 
Legend
nista se ovdje nema dirati , unikatan je na svoj nacin , svaka cast za odlicne radove , samo ovako dalje ;)
 
zbog ove dvi packe moram voziti golfa u komoru i farbati blatobran

img1015x.jpg


img1012cr.jpg


jednu packu je urokovao kamencic na cesti, a drugu macka koja se penje na stol i rusi stvari :(, al na srecu ne posjedujem vise takve macke niti ikakve....

usput radim i haubu, bila je neravna, i svasta nesto...al sad bi trebala da bude kao staklo...

img0941w.jpg


u međuvremenu su stigle i gume, 165/50/15, s kojima bi trebao dobiti koji cm gore da bi bez brige mogao u austriju na worthersee......
img1011su.jpg

img1006o.jpg


:cool:
 
Legend
svaka cast za sva ulaganja po ne znam koji put druze , sve je tip top ,.....samo jedna stvar .... 195 50 ce ti malo narusiti sveukupni izgled auta i bbs-ki , bice bublasto malo


EDIT : 165 50 :cool::cool: dobro je , ja na desno oko oćoravio :lol::lol::lol:
 
Top