Mjerenje kompresije

Mjerenje kompresije

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
Imam li ja pravo da mi izmjere kompresiju besplatno u BIHAMKU jer sam clan, nikad nista nisam od njih trazio adao sam 80 KM za clanstvo pa da ih makar malo oderem :icon_smile:
 
Član
imas pravo na 3 intervencije godisnje i jedno slepanje ako se vozilo ne moze staviti u pogon do najblizeg servisa i izvlacenje od mag 5m.

mada kad ih zovnes oni samo spominju ove intervencije a slepanje i izvlacenje se placa. za kanton sarajevo slepanje je 75KM a za ostalo ne znam
 
Član
emirEX_sa je napisao(la):
imas pravo na 3 intervencije godisnje i jedno slepanje ako se vozilo ne moze staviti u pogon do najblizeg servisa i izvlacenje od mag 5m.

mada kad ih zovnes oni samo spominju ove intervencije a slepanje i izvlacenje se placa. za kanton sarajevo slepanje je 75KM a za ostalo ne znam

Na ovo clanstvo sto sam ja uzeo ima bekonacan broj intervencija na podruciju BiH ;)
Evo malo detaljnije :icon_smile:

AUTO TOURING POMOĆ PLUS /ATP+/


Uplatom članarine za Auto touring pomoć plus stiču se sljedeća članska prava:
a) Besplatan članski set paket (autorevija, autokarta, naljepnica);
b) Besplatne intervencije patrolnog vozila Službe za pomoć na cestina području BiH – neograničen broj puta, a na teritoriji kontinentalne Evrope - jednom godišnje (u vrijednosti do 75 eura);
c) Besplatan prijevoz vozila havarisanog u saobraćajnoj / prometnoj nezgodi na području BiH – jednom godišnje;
d) Besplatan prijevoz ili izvlačenje vozila u kvaru na području BiH i kontinentalnog dijela Evrope (u vrijednosti do 75 eura) – jednom godišnje;
e) Besplatan prijevoz vozila havarisanog u saobraćajnoj / prometnoj nezgodi u inozemstvu na udaljenosti do 1000 km (od mjesta utovara do mjesta istovara u kontinentalnom dijelu Evrope) – jednom godišnje;
f) U slučaju saobraćajne nezgode ili trajnog kvara vozila, pravo na zamjensko vozilo u trajanju od dva dana tj. maksimalno 50 eura po danu ili organizovanje smještaja u trajanju od dva dana tj. maksimalno 50 eura po danu ili organizovanje prijevoza za BiH prijevoznim sredstvom po izboru u vrijednosti do 100 eura;
g) Besplatno učešće u akcijama BIHAMK-a - dva puta godišnje
h) Besplatna pomoć prilikom traženja neophodnih rezervnih dijelova za učlanjeno vozilo;
i)
Besplatan pravni savjet iz domena saobraćaja - periodično.
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top