Mjenjanje dioda u inst.tabli ?IKO?

Mjenjanje dioda u inst.tabli ?IKO?

Član
Pozzz raja,
Imam focus mk1,e sad htio bih da promjenim diode u inst.tabli i da se stavi neki "plah" cajger bez nekakvih šejtana,plamenova i lubanja.Ima li iko da se bavim tim od Mostara do Sarajeva,da izvadi to,zamjeni diode,stavi cajger i dadne mi racun da ja platim.Da se nebi plaho peglao oko toga.
 
Član
jarane da se to sve odraditi al moj ti je savjet da uzmez plasmu...ona najbolje svijteli jer svijetli ravnomijerno...pogledaj slike na netu....
 
Član
The_Dag je napisao(la):
Pozzz raja,
Imam focus mk1,e sad htio bih da promjenim diode u inst.tabli i da se stavi neki "plah" cajger bez nekakvih šejtana,plamenova i lubanja.Ima li iko da se bavim tim od Mostara do Sarajeva,da izvadi to,zamjeni diode,stavi cajger i dadne mi racun da ja platim.Da se nebi plaho peglao oko toga.

KOntaktiraj clana foruma sa nickom Liga

on ti to sve radi
 
Član
GOLF TZ je napisao(la):
jarane da se to sve odraditi al moj ti je savjet da uzmez plasmu...ona najbolje svijteli jer svijetli ravnomijerno...pogledaj slike na netu....

Druze ja ti nemam pojma sta je to :icon_confused: i gdje se to stavlja i koliko se cijene krecu :icon_confused:
 
N

nenad

Misli na plasma podloge, vidi sa Taxi Bar-om imaju li oni:

http://www.yatego.com/af-tuning-parts/p,4a6bfefb7b3e7,44b260845bbee3_0,ford-focus-plasma-tacho-scheiben
 
plasma podloge najbolja stvar, samo kod nas je malo teze dobavljivi, i ko nabavi ima cijenu haj nehaj, vidi po ebay. ima povoljnih ;)
 
Top