mjenac

mjenac

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
mesto mi nece u 2 i 4 brzinu hoce ali jedva ko da je se onaj mjenac pomakao za 5 cenata nazad tako da je prva ko da je u leru pa neznam do cega bi moglo biti
 
Član
Da nije sajla kvacila, meni zeza tako prva i rikverc, pa je stalno moram namjestati... moze bit svasta...
 
Početnik
0g1 je napisao(la):
sajla 100% pogledaj to

nije sajla 100%, kakva crna sajla... do salteble ti je to,pa logicno je cim nece u te dvije brzine koje su prema nazad,znaci negdje se na salteblu izgubio taj hod,pa treba vidjeti one polugice da nije koja pukla, ili piksne,ili moguce je i na kronerima da se pomjerilo,pa popustis sarafe, gurnes rucicu prema naprijed i zategnes.. ps. valjda se radi o golfu 2, jeli tako..
 
Član
Oggy je napisao(la):
0g1 je napisao(la):
sajla 100% pogledaj to

nije sajla 100%, kakva crna sajla... do salteble ti je to,pa logicno je cim nece u te dvije brzine koje su prema nazad,znaci negdje se na salteblu izgubio taj hod,pa treba vidjeti one polugice da nije koja pukla, ili piksne,ili moguce je i na kronerima da se pomjerilo,pa popustis sarafe, gurnes rucicu prema naprijed i zategnes.. ps. valjda se radi o golfu 2, jeli tako..

haha otkud ja znam staje nego ovaj gore napiso sajla pa reko da i j a potvrdim salju :lol:
 
Član
trebao si napsati o koje je auto upitanju jel to kvar koji je nastao odjednom ili na duze vrijeme i malo vise detalja npr,jeli ti visoko kvacilo itd...
probaj sa stelovanjem sajle kvacila ako nista ne postignes onda je do stangica ili do sihrona za pocetak provjeri ulje u getribama
 
Član
Kao i oggy, i meni je prvo salt tebla pala na pamet, da je dobila lufta ili ostecena....
 
trizex je napisao(la):
Kao i oggy, i meni je prvo salt tebla pala na pamet, da je dobila lufta ili ostecena....

Napravili smo moro sam variti u autu kod mjenaca u konzoli dolje se otkino gorniji dio tako kad sam povlacio nije ga do kraja povuko dobro pa nisam osto sinoc sa mjenacem u ruci jeste golf 2 je et to mi je bog reko nemoj se trkati sa brzim od tebe i jebiga necu vise:icon_smile:
hvala vam ljudi ali ja mislim da sam to ja 1 uspio
 
Član
Oggy je napisao(la):
0g1 je napisao(la):
sajla 100% pogledaj to

nije sajla 100%, kakva crna sajla... do salteble ti je to,pa logicno je cim nece u te dvije brzine koje su prema nazad,znaci negdje se na salteblu izgubio taj hod,pa treba vidjeti one polugice da nije koja pukla, ili piksne,ili moguce je i na kronerima da se pomjerilo,pa popustis sarafe, gurnes rucicu prema naprijed i zategnes.. ps. valjda se radi o golfu 2, jeli tako..
Upravo... Ili je pak ona kuglica istrosena pa ima prazan hod, uglavnom nista starsno, opravak 10-15km!
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top