Mitswubishi did 3,2...

Mitswubishi did 3,2...

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
Ljudi ne kupujte ovo sranje od auta....Prije pola god mi krepao motor i kada sam ga konacno nasao i ubacio..provozao nekih 10-tak dana....crce mi veceras pumpa od abs-a!!!!
Lijepo se vozao po mostaru cak se sreo sa jednim likom sa foruma, uputim se doma kada na pola puta iz cista mira popale se lampice od abs-a i kocnica...Dosao doma prikljucio ga na aparat i pojasnjenje je bilo vise nego porazavajuce!!! Ako nije crko osigurac promijenite pumpu od abs-a!! SRANJE OD AUTA...Ko kaze da je japanac auto nema pojma!!
 
Član
pa i tebi je audi a6 na avataru ak se ne varam,pa pola ljudi se zali na 2,5 tdi motor,pola prezadovoljno:icon_rolleyes:
btw,di-d motor je ustvari vw-ov tdi,koliko sma upucen,odavno mitsu od vw-a kupuje motore:icon_question:
 
Član
Ma kakav vw-ov motor...Ni slicno!!To je njihov motor, mitsubishijev!!
Mitsubihi je tek u novoj generaci poceo stavljati vw-ove motore!!
 
Početnik
izvinjavam se za ot ali ako smijem pitati jel jos uvijek imas taj motor koji je krepao,ako da da li je na prodaju i koliko para?pozdrav
 
Član
E golemo to se japancu nije desavalo,mora da se radnici nisu naspavali dok su sastavljali motor......
inace su na japance dosad sve bile neke pohvale pogotovo sto se tice dizelskih motora.....
:icon_confused:
 
Član
ja znam da u lancera ide 2,0tdi i zove se 2,0di-d
karakteristike motora identicne,znaci isti motor...ne znam za pajera,zavisi kak ga vozis,mozda je osjetljiv na gorivo...nemam pojma
 
Član
edoze je napisao(la):
ja znam da u lancera ide 2,0tdi i zove se 2,0di-d
karakteristike motora identicne,znaci isti motor...ne znam za pajera,zavisi kak ga vozis,mozda je osjetljiv na gorivo...nemam pojma

Ma kakvo gorivo kada im pucaju lanci(a nemaju servisni interval mijenjanja) i jos k tome kada i jednom rastavis niko ga vise nemoze sastaviti!! Nijedan motor jos nije presao mnogo preko 200 000....Glave im problematicne...bregaste se pojedu....klipovi ispucaju....prenosni zupcanici u u centralnom modulu se pojedu pa ih nikada nemozes kvalitetno fazirati itd...itd....itd.... Za te motore u lanceru neznam ali nabavicu novijeg autlandera i znam da u njega ide vw 20 tdi sa tom oznakom (tdi) i znam da sam tada miran sa motorom barem!!
 
Super Moderator
mozda je osjetljiv motor kao i 2.5 TDI... mozda je hladan navijan i slicno... znam da 2.5 TDI ima osjetljivu elektroniku i da se mora pazit pa mozda i taj 3.2 ima neku boljku...
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top