Mitsubishi Pajero 2,8 D

Mitsubishi Pajero 2,8 D

Član
Pozdrav, jel' mi moze neko nesto reci o ovom autu, 1998 je godiste, trebali bi sutra otici (pazariti?!) ovo auto, pa mozda ga zna neko slucajno, sa ilidje je...

http://www.pik.ba/artikal/1607347/mitsubishi-pajero-2-8-d/

slika-1472-2011-07-1312054935-velika.jpg


slika-1472-2011-07-1312053158-velika.jpg


i ako neko nesto zna opcenito o ovim modelima, prednosti, mane i to, bio bih zahvalan ;)
 
Član
ja znam da sam se vozio po teskom terenu u jednom ovakvom i vjeruj da prepreke savladava predobro... puno ljulja... ;)
 
Član
iko ista vise ?
cuo sam da im je potrosnja ogromna, 10 minimalna, 15 znaju po gradu popiti...
odrzavanje isto je malo poskupo, ipak je terenac, gume su brutalno skupe....
 
Član
funky je napisao(la):
iko ista vise ?
cuo sam da im je potrosnja ogromna, 10 minimalna, 15 znaju po gradu popiti...
odrzavanje isto je malo poskupo, ipak je terenac, gume su brutalno skupe....

To su odlike svakog terenca;) Ima drug ovakvog, odlican je ali je on imao velikih problema sa motorom, tj motor je bio los jos kad ga je uzeo pa je verovao ili ne ubacin alfin 2.5td iz alfe 164 i sad je prezadovoljan.
 
Član
kod mene ssangyong, 2,9d uzme 10-tak pazljivije gradske,11 normalne...otvorene trosi kao po prospektu,nesto ispod 9 litara,mada se moze spusit i na 7,5-8 kad bi ga vozio fino i 90:D
s ukljucneim pogonom racunaj na litru-dvije vise,s redukcijom je nebo granica:D
uglavnom,nece 15;)
 
Član
edoze je napisao(la):
kod mene ssangyong, 2,9d uzme 10-tak pazljivije gradske,11 normalne...otvorene trosi kao po prospektu,nesto ispod 9 litara,mada se moze spusit i na 7,5-8 kad bi ga vozio fino i 90:D
s ukljucneim pogonom racunaj na litru-dvije vise,s redukcijom je nebo granica:D
uglavnom,nece 15;)

Jel' sangjong tezak kao ovaj ? jesu li im motori isti, koliko je kW u tebe ?
Ovaj je cini mi se 71kW...
 
Član
kod mene je 73kW...tezina je tu negdje...al nema sanse da uzme 15 ako je ispravan;) pogotovo po manjem gradu;)
 
fini su to jeep-ovi, ima mi komsija taj model, ide s njim redovno na Majevicu i ima labudicu na kojoj redovno vuce mali bager
 
Top