Mitsubishi Lancer

Mitsubishi Lancer

Putovanja.ba
Administrator
mistubishi%20lancer%204.jpg

Mitsubishi je aprilu prošle godine na sajmu automobila u Pekingu između ostalog prikazao i restilizovanu verziju aktuelnog Lancera sedan za azijsko tržište (dostupan u dve verzije, i to kao Lancer Fortis i Lancer iO), ali vreme je za potpuno novu generaciju.

Naslednik Lancera će se inače po sporazumu Mitsubishija i Renault-Nissan alijanse bazirati na nekom od modela Renaulta ili Nissana, ali više detalja nije poznato.

mitsubishi%20lancer%2044.jpg

U svakom slučaju, naslednik Lancera će biti globalni model, dok nove EVO varijante neće biti. Mitsubishi će naime ove godine ukinuti Lancer EVO X, ali je pre toga najavljen EVO X Final Concept koji će promociju imati uskoro na Tokyo Auto Salonu tjunera.

Ivan Mitić – Autoblog.rs
 
Legend
ja gluposti.. da nije bilo EVO modela ne bi bilo lancera nikako..
Nek im je sa srecom, sto se mene tice zavrsili smo, raskid, cao adio :D
 
Najavljena je obustava proizvodnje EVO modela, sreća ovo je samo za Azijsko tržište, i izgleda užasno!!
Navodno imaju gubitke na EVO modelima, bla bla priča. ili je to samo marketing da postojeće modele prodaju po kultnim cijenama koje su ionako sad paprene.
Veliki sam ih ljubitelj ali mislim da su precjenjeni. Vjerujem da malo ko od Vas zna da je Mostarac Omer Halilhodžić dizajnirao desetku...
 
budale, odricu se modela koji im je cinio najbolji marketing...
al hajd zna sta tamo kod azijaca prolazi, i jel njima EVO znacio toliko..
 
Član
al zato Fuji Hevy ind. poveca budzet u sti odjelu, najavljuju neki malesni novi model da se vrat u wrc
 
Top