Mitsubishi L200||FallenAngel

Mitsubishi L200||FallenAngel

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
evo nesto novo i od mene nisam dugo nista uradio... evo vec se duze vremena kanim da uradim nekog pick-up-a al nisam mogao naci sliku kako treba... i onda mi je neki lik poslo ovu sliku i ja sam odlucio da nesto uradim... nadam se da vam se svidja....
ORG:

UPDATE:

I Za Modem
:D
 
Član
Ako cemo iskreno slabo ti je ovo. brate preveliki tockovi i spusten do crne zemlje. Ovo sto sam ti rekao je dobronamjerno i nemoj se ljutiti
 

MyX

Član
...da se nadovezem, lik voli u PS-u raditi extremno spustena auta i ''stavljati velike'' felge, to je nacin na koji cete bilo gdje u svijetu prepoznati Fallena
 
Putovanja.ba
Administrator
Pa PS je nije pravo auto, spustaj jarane nek varnici kad ga vozis ;)
 

IGY

Član
moze li se jos spustiti ako moze spustaj, ovo je PS i sve je dozvoljeno, kao i svacije misljenje
 
Član
sta napadate momka auto je extra uradzeno bar meni a kako se voze oni hot-rod auti isto su spusteni a i nebi se dzaba zvao virtual tuning
 
Član
Pa ako je virtual tuning to ne znaci da se mora ici iz krajnosti u krajnost,ps majstor je onaj ko tako sredi auto da se ne primijeti da je ps,a ako pretjerujes sa necim primijeti se da je ps i samim tim nisi majstor..ovo se ne odnosi na fallenangela nego inace kazem..
 
ma hajde ba ne ljutim se ja naviko sam.... ma ovo je klasika Air Ride momci :p hehehehe ma hvala na komentarim i dobrim i loshim... a nije ni namjenjeno da se voza po sarajevu hehehehe.... a knoxville sto je nelogican bumper.... ???
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top