misljenje

misljenje

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Putovanja.ba
Administrator
E vidis moram otici do njega, nemam broj, a nikako mi nije usput.
 
Legend
isto i meni "samo nek nije po sredini" haha,kad si napisao temu,nisam ni otvorio link a u glavi mi ona po sred auta,mislim da je to profurano,al ova kao na slici pola svidja mi se
 
Član
a sta mislis fiesta da uradis onu deblju cizu ( od fara do fara ) pa preko haube.. ne znam.. mozda bi dobro ispalo... metallic siva
 
metalic siva ce i biti i kako Fele rece vuci ce na desnu stranu...a posto cu raditi sjedista u plavo-sivoj kombinaciji extra ce biti
 
Član
Fele je napisao(la):
Nije lose, vidio sam ima i passat karavan isto crni sa ovakvom cizom. Sve to zavisi i od nijansi.

ja mislim da bi ti siva metalik najbolje odgovarala ali moglo bi i neka od zivljih nijansi kao sto je neka nebesko plava. mozda i grijesim na tebi je pa vidi
 
Član
Sto se tice pola svidja mi se i ono kako je uradio oko brisaca. linija je izrezana tako da prati hod brisaca. Vjeruj mi mogao bi i ti sebi nesto slicno uraditi. Ne znam da li ti se svidja ona kombinacija sto izgleda kao trag guma ni ona ne izgleda lose
 
Član
mocan je ovaj polo bude kod moje firme.ima jos jedan golf 3 karavan tu zuti i ima isto liniju preko samo crnu.nije bas linija lijeva strana je crna komplet i trecina krova
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top