misljenje oko zamijene

misljenje oko zamijene

Član
RE: misljenje

Limp je napisao(la):
jel to 180 000 neka cifra kilometara? naravno ako su stvarni? to je nista ako se auto redovno odrzava i zna da se vozi...

Svaki uvezen je sa tom kilometražom, + - 10.000, to je problem. Stvarna je oko 400.000, 500.000.
 
Član
RE: misljenje

ma to ok... ja kontam vi govorite da je motor u raspadu ako je presao 180K... ma to da se vraca to svi znaju i rade...
mada ja sam kupio onu jeftinu dijagnostiku i moze se dosta stvari provjeriti, samo da se malo razumijes... npr ima onaj ecu mileage aplikacija koja pokaze koliko je ecu zapamtio kilometara, nezavisno sta pise na tabli...
 
Član
RE: misljenje

prije kupovine obavezno tkzv fish provjera,dosta svercera stavi kilometrazu koja je blizu zadnjeg pecata u servisnoj :D
a gti ko gti,stroj nema sta :) sa dsg malkice vise trosi al je uzivancija za voziti

tek sad sam vidio ove cijene,17 700 u zamjenu 20 000,donesi mu 7 500 eur,i pred oči mu stavi pare i kupoprodajni ugovor nek potpiše i vozi auto :D
 
Član
RE: misljenje

taj gti je uvezen na povlasticu koliko ja znam...ne isplati ti se to radit nije cemu taj GTi garantovano
 
Član
Ovako na slikama dosta bolje GTI izgleda i vise opreme ima, ako je mehanicki OK ja bih mijenjo :icon_rolleyes:
 
Ako ces mijenjat pravac ovlašteni servis das ljudima 50.00KM i oni ti reknu sta je sve sa autom dali je uderano,vraćani kilometri itd itd sve imaju...Ali ja nebi dao TDI
 
Član
Drug,

Koliko para toliko muzike, uvijek bilo.

Ako ti se auto sviđa, dogovri se sa čovjekom i pravac u servis , plati detaljnu provjeru, nemoj da štediš.

Jedino tako ćeš znati na čemu si.

Auto je atraktivan nema šta i ne traži ti puno doplate uopšte. Odvuci ti njega do servisa pa nam javi šta je bilo.

GTI je ipak GTI :icon_twisted:
 
Član
ma u ovlasteni bi otislo se svakako, i onako auto idem gledat vazda s limarom- lakirerom vidim ja sviđa li mi se pa on gleda jel bubano, poslje toga se tjera u ovlasteni a na povlasticu je uzeto auto u 2mjesecu tako mi je bar receno ;)
 
Top