misljenja

misljenja

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
ovako htio bih nesto reci i nadam se da necu time uvrijediti pripadnike romske nacije!sta se tice street race zivinice!mislim da bi trebalo a,neznam dali cete se vi slozit u tome!zabranit ulazak djeci na street race ak nisu u pratnji roditelja ili nekog starijeg.primjer ja sanm ostao bez kapica na ventilima koje su ukrali dva mala roma.mislim meni te kapice nista ne predstavljaju ali zasto se to mora dogadat.iduci puta nisam siguran ostaviti nista vani jer bi to mogao netko poplasit.misli da bi organizator to trebao rijesit.pa eto vasi komentari na new tread!;)
 
Početnik
Slazem se s tim u potpunosti, djeci (bila romska ili cija god) koja nisu u pratnji roditelja ne treba dozvoliti ulazak!!!
 
Član
Fele je napisao(la):
Otkud znas da je dijete :icon_biggrin:
znam zato sto mi je slucajno decko kojeg nepoznam pokazao dvojicu klinaca koji su uzeli kapice.otisao sam do njih i uzeo im dvije koje su skinuli ostale dvije s njima sam se oprostio!:lol:
 

Eko

Član
pa meni su "ukradene" kapice s ventila :icon_cry: da nisu to ti klinci... trebao si im pravo i uzeti kapice :cool:
 
Član
ja kada sam dosao na stazu par klinaca me odmah prepoznalo od proslog race... kazu ENO ONOGA S BOCOM... obecao sam ih castiti ako pobjedim i rekao da paze na auto :lol:fakat mi nista nije nestalo, ja pobjedio i dao im sto ne mogu zaraditi za cio dan dobrog posla :icon_biggrin:klinci zadovoljni kapice na broju, sarafi, sarafcigeri i sav alat, a po autu i u kutijama sam imao pravo intresantnih i skupih djelova :icon_eek:

svejedno slazem se s draganovom idejom
 

sUx

Član
ja sam vam dragane tebi i bratu i onom momku sa kecom govorio citav dan da pazite na njih sve sakrijte jer su vrebali cigani,ja sam jednog otjerao jer se nesta motao oko mog auta hehehehe :D sreca pa su ti kapice nestale a sta da je nesto skuplje :) slazem se sa tim netreba ih pustati nikako ...
 
Početnik
ja se slazem s idejom u smislu da djecu (do 14 godina starosti) bez roditeljske pratnje ne treba pustiti unutra... ovdje prevashodno mislim na bezbjednost djece, jer se svasta moze desiti (od tocenja alkohola maloljetnicima, preko upada u tucu, povrede zbog prolazenja nedozvoljenim dijelom puta bla bla bla)... sigurnosne mjere svakako trebaju biti na visem nivou na ovakvim okupljanjima...

za razliku od ciljuga, u blk je bilo dosta urednije, dosta organiziranije i (na neki nacin) sigurnije - ili se to meni samo tako ucinilo...

elem, ne svidja mi se stereotip o romima, ali razumijem situaciju... mi smo takodjer vidjeli par djecacica/momcica, koji su imali necasnu namjeru ispisanu preko cijelog cela...
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top