Ministar prometa ostao bez vozačke, policajci premješteni!

Ministar prometa ostao bez vozačke, policajci premješteni!

Legend
Cinjenica je da odavno ne smijes biti normalan... pa ne znam sta i njih dvoica glume... :icon_mad:

p.s.
Svaka im cast... ;)
 
ma trebali su uzet pare kao i svaki policajci, jebes kaznu :lol::lol::lol:

al svaka ima cast u svakom slucaju
 
Član
svaka im cast
a ovog smrdu treba smijenit
i neko se cudi sto nam drzava propada
sto nam je svima lose . . . bice i gore
samo radi ljudi sto nas "vode"
:cool:
 
Član
Treba ove ministre ovako, predlazu i odobravaju svakakve zakone jer znaju da ih oni ne moraju postovati, jer su na poziciji.

Kad bi redovno ovako dobijali kazne za svaki prekrsaj, imali bi onda i normalnije zakone :icon_biggrin:

A cudi me da ovi otkaz nisu dobili a ne samo premjestaj...
 
Član
treba usvojiti zakon kao u Norveškoj da se kazne plaćaju procentualno od prihoda tak da npr za određeni prekršaj lice plaća 10% od prihoda(plaće) tak da neko ko ima 400 km plaću i ministar koji ima 4000 ne plaćaju isto
 
a i novinari su zemlja jaki..napisu clanak i samo stave izjave ministara, policajce zemlja pojela pa ih nisu mogli naci da daju izjave za novine?
 

OmO

Član
rinaldo je napisao(la):
treba usvojiti zakon kao u Norveškoj da se kazne plaćaju procentualno od prihoda tak da npr za određeni prekršaj lice plaća 10% od prihoda(plaće) tak da neko ko ima 400 km plaću i ministar koji ima 4000 ne plaćaju isto

;)
 
Član
ovaj Rifat Delic je moj komsija, jako dobar covjek, licno ga poznajem, evo sta covjek kaze

[video=youtube]http://www.youtube.com/watch?v=M-qE4N4KHJk&feature=youtu.be[/video]
 
Član
sve je istina a jbg ako je ovaj iznad njega nije ni njemu lako a on ce sad policajce malo premjestiti a opet ih moze vratiti u saobracajce kad se malo sttvari slegnu a njima svaka cast sto su postupili po zakonu;)
 
Član
rinaldo je napisao(la):
treba usvojiti zakon kao u Norveškoj da se kazne plaćaju procentualno od prihoda tak da npr za određeni prekršaj lice plaća 10% od prihoda(plaće) tak da neko ko ima 400 km plaću i ministar koji ima 4000 ne plaćaju isto

tako je u mnogim drzavama, i to je super stvar...samo ne znam sta bi kod nas bilo s onima koji nemaju nikakve zvanicne prihode..nebi ni placali garant:cool:

a ova dvojica su kraljevi, a lik preko 2 promila , pa mogao je nekog ubiti da to nisu uradili , svaka im cast..samo je zalosno sto nisu unaprijedjeni nego radi ove picke ih unazadili, to je problem drzave ali doci ce to na svoje, ako i ostali policajci uzmu primjer, kad bude moral vecine na nivou ovo ce biti nagradjivano, a ovakvim pocinioci posebno kaznjavani jer imaju vec odgovornost prema zajednici ;)

u evropi predsjednik moze dobiti kaznu ako je sirovina kao ovaj lik (sto uglavnom nije) i policajcima niko nista ne moze u tom slucaju jer za to su placeni ;)

a kod nas cim zaustave poslijeratne profitere useru se , ili im ovi kazu 'znas ti ko sam ja ...':cool:
 
Član
Nisu oni njega prepoznali, ili ne znaju tko je ministar prometa Xd... A inace da ga je zaustavio bilo koji stariji policajac, koji je sluzio jos u titinoj drzavi, vjerujem da bi mu postupak bio isti.
 
Član
nisam duugo cuo ovako da ima neko normalan odnosno da radi svoj ''posao'' bez pbzira na sve(ovo je mozda prvi put da cujem da neki od policajaca radi po ps-u, repekt ljudima
 
Top