Minika 220d 1974 god..

Minika 220d 1974 god..

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
Nisam znao u koji podforum da stavim ovu temu...al evo..nadam se da je ok..ev molim za misljenje...

Stari mi se zagrijao za Mercedes Minika 1974 god ..i ima jedan se prodaje..povoljno..malo limarija..sitnica ima..u voznom stanju..na nasim tablama..moze se registrovat..i sve to...ev stavit cu sliku...sta vi mislite o tome..da li se isplati uloziti neke pare..Usput ovo je 220 dizel..pozzz
 
Član
Tuning & Styling FORUM // Street Race // Auto sport // Car audio / ICE & Muzika / Projekti clanova i pomoc pri izradi setup-a / Minika 220d 1974 god..:D
stavi u savjeti,off-topic il tako
ovdje si bas ub'o pogresno mjesto:D
a s ovim si glavni,pa ti vidi :D
 
Član
edoze je napisao(la):
Tuning & Styling FORUM // Street Race // Auto sport // Car audio / ICE & Muzika / Projekti clanova i pomoc pri izradi setup-a / Minika 220d 1974 god..:D
stavi u savjeti,off-topic il tako
ovdje si bas ub'o pogresno mjesto:D
a s ovim si glavni,pa ti vidi :D

bas pogrijesioo..ma nisam dobar nikako danas...nikako..sorry..

a idem sutra izgleda da kupim...abd...
 
Jesili kupio ovaj stroj
koji je motor u njemu Mercedesova oznaka motora pocevski sa
OM 6.xxxx hajd vidi plz pa javni
 
Član
zenicafreak je napisao(la):
Jesili kupio ovaj stroj
koji je motor u njemu Mercedesova oznaka motora pocevski sa
OM 6.xxxx hajd vidi plz pa javni

Nisam kupio..danas isao u sarajevo s namjerom da odem..al jbg..nisam imao vremena..tek cu tokom ove sedmice ici gledat...
 
Član
haso je napisao(la):
mecka je to, kupi...... ozb, ja bi volio da imam tako nesto, bas je furka :cool:

Ma vidjet cemo..zvao sam..sve dogovoreno skoro..samo trebam otici...jbg..nisam imao vremena a ni stari..al bit ce abd..
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top