Mini Morris 850 , 1974 god

Mini Morris 850 , 1974 god

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
IGY je napisao(la):
audi_s2 je napisao(la):
druze reci mi koliko si ti visok? svaka cast na odabiru auta

malesan ti je on, onak kao dzepno izdanje :lol::lol::lol:

@ IGY jesi li mislio na auto ili na mene ???
@ audi_s2 unutra je pravo komforan,kad ga gledas svana izgleda minijaturan ali kad sjednes druga je prica. Da ne povjerujes koliko ima mjesta.
 
Član
ja sam neki dan vidio na drveniji parkiran crni mini. predobar, ofarban, ma vrh. nek je sa srecom jarane i da ga sredis kako ti zelis!!;);)
 
Legend
Ovo je onaj farisov, jel tako :icon_biggrin:

nek si ga vala spasio od propadanja, i on da je bio pametniji ovo bi ganjao, a ne onog crxa mrtvog ;)

Sto se minija tice, znam da onaj "braco" gore u nahorevu cini mi se ima jednog, tj njegov sin se igrao sa ovim autom, sad voza peticu, ali vjerovatno da znaju dosta oko ovog auta (njih je nesto zezao carb, i ostave ga), pogledaj malo..

sto se minija tice, poslao ti je antrax oldschool forum, tamo imas bukvalno sve za njega, i naravno, ebay.co.uk, tamo je to bas aktuelno sada..

kako god,dosao je u prave ruke sigurno, sretno ;);)
 
Član
.nOKe je napisao(la):
Ovo je onaj farisov, jel tako :icon_biggrin:

nek si ga vala spasio od propadanja, i on da je bio pametniji ovo bi ganjao, a ne onog crxa mrtvog ;)

Sto se minija tice, znam da onaj "braco" gore u nahorevu cini mi se ima jednog, tj njegov sin se igrao sa ovim autom, sad voza peticu, ali vjerovatno da znaju dosta oko ovog auta (njih je nesto zezao carb, i ostave ga), pogledaj malo..

sto se minija tice, poslao ti je antrax oldschool forum, tamo imas bukvalno sve za njega, i naravno, ebay.co.uk, tamo je to bas aktuelno sada..

kako god,dosao je u prave ruke sigurno, sretno ;);)

Braco sastavlja jednog od dva minia tako da vjerovatno ima i viska dijelova , on ti je gore prema "majmunu" kad se ide ako te interesuje dacu ti ja broj na PM, a nokicu ne vozi vise 5icu nego 6icu :D
 
:cool: Bravo majstore! To se trazi ovdje! Slucajno naletih na ovu garazu..Bio sam odsutan pa nisam ni vidio..

http://www.minispares.com/

tu imas doslovno sve...A imas i oldschoolhr.com a imas i mini klub Hrvatske tamo isto mozes naci dosta toga..Ako sta zapne, zovi, pa cemo rjesavati ;) Sretno ;)
 
Član
super autic,sretno u daljim radovima..evo ti na pm facebook lika koji je imao minija pa vidi moze li sta pomoci..
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top