MIJENJANJE SJEDISTA U G2

MIJENJANJE SJEDISTA U G2

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
Ovako dali je iko upozunat s tim ili je vec radio hocu da mijenjam prednja sjedista u g2 s dvoja vrata je ... konto sam iz G4 ubaciti ????

iz kojeg novijeg vozila bi najbolje odgovarala znam da se moraju sjeci nosaci ali sta je tu je :D

pozzzzzz[/b]
 
Član
Ne odgovara ti ni iz jednih :icon_biggrin:
ali nije problem napraviti nosače koje god siceve da uzmeš. Kod mene su sicevi iz Alfe 33 :cool:
 
Član
Dottore je napisao(la):
Ne odgovara ti ni iz jednih :icon_biggrin:
ali nije problem napraviti nosače koje god siceve da uzmeš. Kod mene su sicevi iz Alfe 33 :cool:

mogu iz g3 ali nemal su pa kao u u g2 propadnu a znam da moram nosace sjeci to bi iz te g4 isjeko samo neznam dall je za**ebancija raditi i tak to ????
 
nije ti problem upasat bilo koji sic u golfa 2 urade se vralo male prepravke nosača koja idu u klizače kod mene su sjedala od pasata gt recaro rješio sam nosače za pola sata sve radi bez problema i spuštanje i dizanje i sve
 
Član
Od golfa 3 se mogu postaviti bez problema ,samo se prepravi vanjski klizac , brusilica i aparat za varenje 20 minuta posla, od 4-ke skoro isto
 

IGY

Član
ma kakva sjedista gajbu pive pod guzove i laganini :lol:

uzmes sjedistza sa klizacima i samo namontiras njih umjesto svojih
 
Član
IGY je napisao(la):
ma kakva sjedista gajbu pive pod guzove i laganini :lol:

uzmes sjedistza sa klizacima i samo namontiras njih umjesto svojih

hahahaha:lol::lol::lol: to bi moglo proci pravo ajd izvadicemo i ovaj naslonajc pa ce moci stati 3 gajbice pa te zovem da idemo :D:icon_biggrin:
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top