Micro SD ne prikazuje podatke!

Micro SD ne prikazuje podatke!

Ne mogu da ocitam podatke sa svoje kartice koju koristim u mobitelu (micro sd 2GB), memorija je zauzeta a podataka nema:icon_question:
 
zen_3dom je napisao(la):
gdje pokusavas iscitati, na racunaru ili mobitelu??????????

Pokusao sam na lap topu i racunaru, ne moze nigdje. Samo neke podatke ocita a vecina fali iako i dalje memorija zauzeta kao i kad je prikazivala podatke..

Kada pokrenem chek disk, izlista te podatke (slike i video) ali u sadzaju nema..
 
Član
Ako pokusavas na racunaru onda je neki virus na kartici a ako ne moze na telefonu postoji mogucnost isto da je virus ili ako je kartica bila u samsungu pa je ubacis u nokiu to ne moze ;) trrebas je formatirat
 
Karticu koristim samo u LG ku990.

Desilo mi se nakon sto sam ostavio mob prikljucen na lap topu preko data cable.

Ima li kakav nacin da se ocitaju ti "skriveni" podaci:icon_question:

Ne bih jos da formatiram.
 
Član
ja mislim da nema načina, imao sam isti slučaj u nokiji mi bila kartica kad sam pokušao da je stavim u samnsung ništa ne očitava a prikazuje da je memorija zauzeta, formatirao je u onom uređaju u kojem je koristim mi sve uredu
 
dado990 je napisao(la):
ja mislim da nema načina, imao sam isti slučaj u nokiji mi bila kartica kad sam pokušao da je stavim u samnsung ništa ne očitava a prikazuje da je memorija zauzeta, formatirao je u onom uređaju u kojem je koristim mi sve uredu

nije bas isti slucaj, ja nisam mijenjao mobitel..

jesil probao na racunaru da ocitas?
 
ama ima nacina, no sikiriki, imas virus ili u racunaru ili si iz tel pokupio,,,,


samo ukljuci prikaz skrivenih i sistemskih fajlova u windows-u i vidjeces sve podatke ;)
 
zen_3dom je napisao(la):
ama ima nacina, no sikiriki, imas virus ili u racunaru ili si iz tel pokupio,,,,


samo ukljuci prikaz skrivenih i sistemskih fajlova u windows-u i vidjeces sve podatke ;)

Uspjelo, kada sam iskljucio kvakicu pored "hide protected operating system files".

Sve ima :icon_smile:

Hvala druze :cool::cool:
 
Član
Evo ti alatka da popraviš te foldere, jer će ti sada uvijek biti skriveni, sa ovim popraviš foldere da se normalno vide.

http://www.sergiwa.com/modules/mydownloads/singlefile.php?cid=2&lid=10

Samo drag and drop foldere u program.

I preskeniraj taj računar gdje si stavljao karticu sa Malwarebytes.
 
Član
Sajo_Golf GT je napisao(la):
dado990 je napisao(la):
ja mislim da nema načina, imao sam isti slučaj u nokiji mi bila kartica kad sam pokušao da je stavim u samnsung ništa ne očitava a prikazuje da je memorija zauzeta, formatirao je u onom uređaju u kojem je koristim mi sve uredu

nije bas isti slucaj, ja nisam mijenjao mobitel..

jesil probao na racunaru da ocitas?

nisam to probao
 
mara- je napisao(la):
Evo ti alatka da popraviš te foldere, jer će ti sada uvijek biti skriveni, sa ovim popraviš foldere da se normalno vide.

http://www.sergiwa.com/modules/mydownloads/singlefile.php?cid=2&lid=10

Samo drag and drop foldere u program.

I preskeniraj taj računar gdje si stavljao karticu sa Malwarebytes.

Ok, hvala. Skenirao sam lap top, bilo je virusa.
 
Top