Mia macchina

Mia macchina

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
mada nisam ljubitelj alfe tvoja je onako fina,ali za mene sredjeno auto nije ako nije spusteno do poda,bez crvenih opruga se nema sta pricati ljudi moji.i svaka cast dizelima ali benzinci su benzinc(i jos ako su sestaci):D
 
Član
Slika je neka bezveze,davno sam je slikao,Ja sam imao plave "sparko" opruge na njoj,do zemlje brate,ali nisam se mogao popeti nigdje sa njom,onda sam joj stavio obicne... a vjeruj mi dizeli nove generacije idu ko benzinci...
 
FCRS je napisao(la):
Slika je neka bezveze,davno sam je slikao,Ja sam imao plave "sparko" opruge na njoj,do zemlje brate,ali nisam se mogao popeti nigdje sa njom,onda sam joj stavio obicne... a vjeruj mi dizeli nove generacije idu ko benzinci...

Uf sta rece i ziv ostade... c c c
 
Član
Ja_i_Moj_GTI je napisao(la):
FCRS je napisao(la):
Slika je neka bezveze,davno sam je slikao,Ja sam imao plave "sparko" opruge na njoj,do zemlje brate,ali nisam se mogao popeti nigdje sa njom,onda sam joj stavio obicne... a vjeruj mi dizeli nove generacije idu ko benzinci...

Uf sta rece i ziv ostade... c c c

U vezi cega, benzinaca,ili?
 
Član
Ja_i_Moj_GTI je napisao(la):
FCRS je napisao(la):
Slika je neka bezveze,davno sam je slikao,Ja sam imao plave "sparko" opruge na njoj,do zemlje brate,ali nisam se mogao popeti nigdje sa njom,onda sam joj stavio obicne... a vjeruj mi dizeli nove generacije idu ko benzinci...

Uf sta rece i ziv ostade... c c c

Jebiga, nije fulio. Zadnjih 15ak god maximalno se ulagalo u razvoj dizel motora, i jos uvijek se ulaze, logicno je bilo da ce dostici benzince. Dizel naravno ne, ali turbodizel da :) Tek se od prosle, ili pretprosle god opet pocelo "nabrijavat" benzince, VW 1.4 TFSI i sl.
 
Član
Kada budnem u kod rodjaka mojih u rogaticu zoven te na on line...
ti si tamo blizu njiha mahni mojim...:icon_arrow::icon_arrow::icon_arrow::icon_arrow::icon_arrow:
 
Član
Ako je gledao neko 24 h LE MANA,tu su se dizeli potpuno ravnopravno drzali sa benzicima,takodje na reliju Pariz-Dakar onaj lik sa bembarom dizelom zavrsio je oko petog mjesta,znaci izdrzljivost na prvom mjestu,a i ubrzanje se popravlja iz godine u godinu...:lol:

http://www.youtube.com/watch?v=lPos_haDSZQ

A Bekire kad dodjes,cekam te na crti :D
 
Na plin se grije, NA DIZEL SE ORE , a na benzin se vozi...
Postujem dizel , al ga ne volim i nikada ne moz dostic benzin, ma koliko se oni trudili...
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top