mi koji volimo reno 5...

mi koji volimo reno 5...

Član
Slazem se sa rokijem i za moj ukus ovdje ima viska dijelova, ili ti neuspijelih pokusaja tuninga, ovo je moje misljenje izvini drug ako sam pogrijesio u necemu......nhf.....:icon_smile::icon_smile::icon_smile:
 
Član
pozdrav drug slazem se sa misljenjem moja je petica bila u veoma losem stnju sad je u normali ovaj trenuti izgled je u pripremi uskoro stize novi izgled svaki savjet je dobro doso
 
Pa dobro sad bas u "normali" diskutabilno je...Prije svega poskidati sve detalje koji su viska...Zavisi sta ti ganjas...Moras imati neku vodilju u projektu i znati sta hoces...Prije nego nesto uradis pitaj da ne bacas pare dzaba, ako ce to na kraju biti glupost zasto ju raditi...Pozdrav i sretno...
 
Član
Bas citam , "mi koji volim reno 5", nadjem sebe da i ja pored mnogih ruznih automobila, mnogo volim reno 5. E sada, jedno je voleti ovaj auto, a drugo je voleti auto koji se obreo kod tebe... Ako vec volis renault, onda se pobrini da ti auto lici na isti... Osnova auta je odlicna, imas solidan autic da ga upravis u smeru jednog kvalitetnog projekta bez letecih usisnika i namrstenih svetala i suvisnih maglenki... Ako je petica nek lici na turbaka!
Vecina nas ima ogranicen budzet, ali to nije razlog da ne znamo sta radimo i da na auto lepimo sve sto dodje do ruke... :cool:
 
Član
ne svidja mi se pa sve da ispod haube ima 1000 konja.......:icon_cry:,previse suvisnih detalja........:icon_rolleyes:
 
Vec je bolje nego je bilo, uznapredovao si :cool:! Sada trebas nastaviti...Volan mu ne stoji, to je cini mi se iz R11? Ova koza uokolo mjenjaca i kugla mjenjaca isto tako nije dobra tj.suvisan je detalj...Ovu grbu sa haube trebas skinuti, dzaba ti stvara otpor a nicemu ne sluzi (osim sto smeta)...Ove "guzove" iznad i ispod stop svjetala oboji u bijelo....To sve ne kosta 20 KM...Ako si vec stavio maglenke "na masku" idi onda nesto na ovaj fazon:

i607183_dscn2477myx7.jpg

i607182_29382961882147c4da0do.jpg


Nastavi dalje sa "ciscenjem" i pisi nam, stavljaj slike...Srdacan pozdrav!
 
Super Moderator
joj brate vidio sam te veceras
ja se jos pitam odakle si ti kad ono iz travnika a joj :lol:
fina svjetla isto xenon svjetle :D
to na haubi je visak i skidaj obavezno
ostalo eto moze al probaj te maglenke ubacit u grill ;)
 
Član
evo da se i ja javim....
nije me odavno bilo ovde a gledam nesto ovu temicu pa se secam svojih peripetija....
fin reno samo previse nacickan.... druze sarafciger i skalper u ruke i lagano udri ..... dok drasticno nesto ne uhvatis radit nema napretka....
fino je sto imas entuzijazam da jos jednu ovakvu vozilicu odrzis u zivotu!!!!
 
Član
hvala slavene to je od nicega nesto napravljeno pomalo ga sređujem koliko mi se dozvoli trba tu jos raditi imam jos ideja za njega samo finansije koce nadam se da ce uspjeti
 
Član
s prijeda mi izgleda kao s rallya onaj,zavisi koji stil gonis,izgleda da ce biti dobar ako budes slusao ove strucnjake gore vidi se da ljudi znaju ;)
P.S samo da pitam kako si uspio uvaliti naslon za ruku,ja ne mogu nikako u KECA
 
Top