mi koji volimo reno 5...

mi koji volimo reno 5...

Član
Tema za nas koji volimo reno 5.Javite mi se da razmjenimo misljenja.I da uvedemo neka poboljsanja u dekoraciji.

:icon_cry:

nikako mi ne uspjeva da postavim sliku svog malog ljubimca...
pomozite...
 
E pozdrav...Sto se tice fotografija uradi slijedece:

1. odes na images forme http://www.imagesforme.com/ i onda ides na "UPLOAD SLIKA"

2. Ides na browse i odaberes fotografiju koju zelis podici

3. Sacekas da ju upload-uje i onda ispod te fotografije imas 4 reda u kojima pisu "kodovi", kopiras FORUM KOD i to je to...

Ja sam vlasnik Renault 5 imas fotografije u "Projektima clanova" pa ako te zanima pogledaj :123:;)
 
Član


nadam se da je sada uspjesno,;)

pokaze mi sliku da je uspjesno postavljena,a kada izadem nema je.kako cu izbrisati one koje nisu uspjele,nisam bas profi sto se tice foruma,ali u voznji jesam pozzz
 
Hmm sad se vidi slika....Prije svega trebas se rjesiti viska detalja koje imas na autu...Nije ovaj auto za toga..

Maglenke si zanimljivo osmislio ali trebas to doraditi..Potrazi na NET-u imas sliku R5 GTT COUPE gdje imas slican sistem maglenki...Nastavak na braniku je simpatican ali ga treba doraditi...Ove maglenke u braniku treba razmaknuti na krajeve, jer ovako nemaju funkciju, ovu mrezicu uzbaciti...I ova grba na haubi je suvisna, jer sumljam da je neka brija pod haubom koja zahtjeva to...

Daj nam jos slika...
 
Jjjoj metlice brisaca vrati u crnu, skini ovu traku sa sofersajbe izgleda kao da je izblijedila, radije stavi bijelu ili mat crnu...Vijke na braniku nekako sakrij da se ne vide skini ovu grbu sa haube...Daj slike odzada i sa strane....
 
Daj vise podataka o autu? Koji je motor, godina, sta je radjeno? Imas ovdje dosta viska detalja, koje podhitno trebas skloniti:icon_sad: ...
 
previse suvisnih detalja..pogledaj projekt roki_actros bice ti sve jasno.To je ono kako bi Renault 5 trebao izgledati......
 
Član
kao sto su vec napisali gore....ima viska par stvari....

to mozes fino i lijepo da sredis..da bude extra....

nek ti rokijev projekat bude put...kako i sta da odradis,a i on ce ti sam pomoci koliko toliko:D

sve u svemu dobro je ;);)

jos nam samo reci sta se krije pod haubom...i stavi jos slikica...
 
Član
hvala svima na prijedlozima i sugestijama,potrudit cu se uz vasu pomoc da uvedem poboljsanja i sklonim visak;)

roki projekat ti je za deset svaka cast respect;)
 
:icon_cry: Uklanjaj ove oznake GTE Turbo tako nesto nije nikada postojalo...Ili je GTE ili je Turbo (a nije nista od toga) to je 1,4 sa 62 KS...Prvo "rascipaj" visak pa onda dalje radi...
 
Top