Mglenke golf 2 duboki branik

Mglenke golf 2 duboki branik

Kupio maglenke za golf 2, duboki branik, original, sve je okej ali maglenka ne moze da stane u onu rupu, mislim oblik maglenke i rupe se poklapaju ali rupa nema dubinu da primi maglenku, pola viri napolje... u cemu je fora?
 
Član
vjerovatno da jest..mora skinuti vezni lim..ili ga ostavit pa ga iskruzit na mjestu gdje dodju maglenke..po meni ga je bolje skinuti nego sjeci pa da hrđa
 
Za maglenke ti trevaju I nosaci za naglenke,takodjer sa vanjske strane ces ih tesko namontirat,mislim da je gotovo nemoguce
 
Član
evo ti slika kako izgledaju nosaci...a evo ti i druga slika zbog cega ti nece da udju maglenke..moras napraviti rupe na veznom limu (oznaceno crvenom bojom) po meni losa opcija..ili da skines komplet ovaj vezni lim (oznaceno plavom bojom na slici)..i da moras skinut branik da bi ih postavio..drugacije nije moguce...i ako nemas originalne nosace pokusaj sebi na osnovu ove slike napravit nesto slicno..pozz i sretno u radovima
nosači.jpg

maglenke problem.jpg
 
hvala ti na ovom odgovoru, samo me jos zanima sta gubim skidanjem veznog lima jer nije valjda bez veze tu postavljen?
 
Član
pa inace sluzi da poveze prednja krila tj. blatobrane a i da popuni rupu ispod plitkog branika..kod dubokog ne treba jer branik poklopi citav otvor..a iskreno da ti kazem nisam nikad vidio cvaju sa originalnim dubokim branicima tako da ti nebi mogao tacno reci da li oni imaju nekakav svoj manji vezni lim koji nece smetat maglenkama..skini ti slobodno taj tvoj..nece njemu nista da fali..i jos nesto da te napomenem..ako ti nisu originalne Hella maglenke ne ubacuj u njih halogenu h3 sijalicu jer ce ti sprziti sjenilo i istopit maglenku..u kineske samo moze h3 LED sijalica.
 
kupio sam maglenke, imaju hella logo medjutim nemaju sociva pa kontam da nisu original. Ali imam neke stare slupane maglenke originalne pa sam skinuo sociva sa njih i ubacio u ove 'kineske' i imam neke led sijalice za njih
 
Član
kupio sam maglenke, imaju hella logo medjutim nemaju sociva pa kontam da nisu original. Ali imam neke stare slupane maglenke originalne pa sam skinuo sociva sa njih i ubacio u ove 'kineske' i imam neke led sijalice za njih
ako ima Hella logo onda i jesu original i mora biti narandžasto ono iza..a u golfa 2 nisu ni bili projektori u maglenkama. Projektori su kod trojke ja mislim
 
Top