MG ZR 160,kupiti ili ne?

MG ZR 160,kupiti ili ne?

Član
Mogu do ovog vozila za malo para,malo prešao,uradjen veliki servis,2002g,od opreme ima sve.
Reccaro,abs,esp,klima,tvornički sportsko podvozje i filter zraka,alu 17-ke
1,8 16V 160ks,Roverov motor
Kupiti ili ne,vaše mišljenje

Isti ovakav,ista boja





 
To bi bio onda drugi MG u Bosni ovdje kod mene ima jedan i vlasnik je naj..... sa tim autom kud je vise kod majstora nego na cesti autic ide ko lud i prelijep je ali katastrofa za dijelove od obicnog rovera koliko sam skontao skoro nista nepase a orginalni dijelovi su preskupi za tu klasu auta tako da dobrooo razmisli
 
Član
Ne,na lijevoj je strani,ova slika je bila kao ilustracija unutrašnjosti

mirza_mali je napisao(la):
To bi bio onda drugi MG u Bosni ovdje kod mene ima jedan i vlasnik je naj..... sa tim autom kud je vise kod majstora nego na cesti autic ide ko lud i prelijep je ali katastrofa za dijelove od obicnog rovera koliko sam skontao skoro nista nepase a orginalni dijelovi su preskupi za tu klasu auta tako da dobrooo razmisli

Dijelovi su mi najmanje bitni,radim u prodaji autodijelova,sve mogu nabaviti ili već imam u firmi.Primjerice,na stanju imam i set kvačila,i disk pločice,sve za veliki servis..
Što se tiče sam cijene dijelova i nisu nešto naročito skupi,pločice 90km,zupčasti 37,vodena 62,set kvačila 400km,filteri od 17 do 25km.
Više me zanima šta mislite o izgledu...đikanski ili ne?
 
Član
mirza_mali je napisao(la):
To bi bio onda drugi MG u Bosni ovdje kod mene ima jedan i vlasnik je naj..... sa tim autom kud je vise kod majstora nego na cesti autic ide ko lud i prelijep je ali katastrofa za dijelove od obicnog rovera koliko sam skontao skoro nista nepase a orginalni dijelovi su preskupi za tu klasu auta tako da dobrooo razmisli

nije istina,ima jedna u orasju...
 
ivica je napisao(la):
mirza_mali je napisao(la):
To bi bio onda drugi MG u Bosni ovdje kod mene ima jedan i vlasnik je naj..... sa tim autom kud je vise kod majstora nego na cesti autic ide ko lud i prelijep je ali katastrofa za dijelove od obicnog rovera koliko sam skontao skoro nista nepase a orginalni dijelovi su preskupi za tu klasu auta tako da dobrooo razmisli

nije istina,ima jedna u orasju...

moze biti nista netvrdim sto posto samo sto mi je ovaj vlasnik rekao
 
Član
Uzimaj, moje lično mišljenje.:cool:

Uvijek sam bio kontraš, svi VW, ja Peugeot, svi dizel, ja benzin.;)
 
Član
Imamo slično mišljenje....;)
Ljudi kod nas su malo ograničeni,vjeruju samo švabi...ništa drugo.
Poznajem dosta ljudi koji imaju Mazdu,Rover,Toyotu...ne žale se baš puno....
A zato su jednom Pasatu nakačili 8 lafeta naprijed,uvijek neka ode...i opet ih ljudi kupuju,hvale...a svaka lafeta(ako išta valja) 100km...i gdje je tu računica?
 
Član
sanchez je napisao(la):
Imamo slično mišljenje....;)
Ljudi kod nas su malo ograničeni,vjeruju samo švabi...ništa drugo.
Poznajem dosta ljudi koji imaju Mazdu,Rover,Toyotu...ne žale se baš puno....
A zato su jednom Pasatu nakačili 8 lafeta naprijed,uvijek neka ode...i opet ih ljudi kupuju,hvale...a svaka lafeta(ako išta valja) 100km...i gdje je tu računica?

Sad će početi rat, a mi ćemo ispasti budale.:icon_sad:

PS. Serem se na VW kad on mjenja potrošni materijal na 10.000, a ja isti na 100.000 i onda mi kaže da je njemu jeftinije održavanje.:icon_mad:

Uzimaj, ako već imaš gdje da ga održavaš i deri ova VW goveda, da shvate da to nije auto već obični izvikani auto.:cool:
 
Član
A ne mislim nikoga omalovažavati ali kako radim u autodijelovima a usput imamo i servis,vidim dosta toga,švabe su dosta skupe za održavanje(izuzev golfa 1 i 2)i puno se česće kvare nego ostali.
Imam dosta stalnih mušterija koji voze japance,francuze,korejce...i uglavnom mjenjaju gume,filter,ulje...
Naravno da se i njima desi neki veći kvar,ali ništa strašno,ni blizu kako ljudi misle...
 
Član
ako pitas za izgled onda ne znam fkt sta cekas, meni se ovo auto vazda sivdjalo fakat je prelijepo i kulturno sredjeno
 
Član
auto je odlicno jos ako ga je moguce uzeti jeftino sto da ne uvijek bi uzeo punta umjesto golfa starog 20 godina a to sto vozam VW je sila okolnosti :icon_smile:
 
nije ovo ocito za tebe...problem sa roverivma je sto su ih kinezti kupili prije par godina, pa nemas ni cestite rezervne dijelove...u njemackoj su jeftini skroz jer ljudi bjeze od toga...imaju cesto problema sa elektronikom...jedan prijatelj se okozio sa roverom 75, prodo ga na kraju i reko nikad vise...e sad ovi MG brzi jesu, ono oldschool sport autic...nema kompromisa udobnost i sport...uglavnom je akcenat na sportu...izgled jest malo nadzidzan, al eto to je fabricki tuning i s obzirom da je kod nas spusti i zatamni parola, onda ovo odudara...meni licno auto se svidja...a ovo ti je ko alfa, uzivas i unikatan si al budi spreman na belaj stalni...ovo auto moras volit da bi ga kupio, a ne da ga kupis jer je pouzdan i sto traje...ukratko ako se imalo dvoumis i trebaju drugi ljudi za tebe da odluce, onda nemoj uzimat...poslije ces nas proklinjat...:lol:
 
Član
Jes'vidio ti ovih kineza,mamicu im,svugdje prste upleli:icon_mad:
Možda su i mene napravili,tko će znati,malo su mi oči kose,onako malo..
A razmisliću još 10-ak dana,ipak je Hondin motor unutra,ne bi trebao biti loš...tko će znati.
Kupujem auto u prijatelja,neki dan ga uvezao,ne kupujem ga na slijepo...
Ništa,malo ću ga skopčati na dijagnostiku,malo na kanal,pogledati odozdo,vidjećemo...
 
mozda on tebi jest prijatelj, al taj sto je njemu prodo ne mora znacit da je on njemu bio prijatelj...:icon_smile: tek uvezeno, iako ima mahane, mozda ti prijatelj ne zna...ma provozas auto oslusnes, dijagnostika i to je to...
 
Top