MFD Navigacija

MFD Navigacija

Član
Pozz,
u autu imam MFD navigaciju sa čenđerom u gepeku sve originalno i čuo sam da se na istoj može gledati video sadržaj ali neznam kako to da se izvede neko mi je rekao da mi treba nekakav usb interface pa ako neko može da pomogne bio bih zahvalan. U pitanju je Passat b5.hvala
 
Član
Moze ja sam rjesavao, treba ti kabal 10 KM na ebay-u na navigaciji vec imas dzek za njega, ukopcas ga i izvedes na kasetu-ladicu dzek za ipod i rjeseno. Ako si mislio da mozes video sadrzaj citati sa changer-a u gepeku to je nemoguće, da je MFD 2 moglo bi... :)
 
Član
na ebay-u imas gujinih ociju, samo karticu upisi hehe, a ti imas vec jedan aux izlaz u naslonu za ruku, ako imas MFD fabricki da nije naknadno ubace.. podignu naslon i sa strane ti je aux, mora biti.
 
Član
nema tog aux izlaza u naslonu jer je najverovatnije bila ta MCD navigacija a sad je MFD sigurno je neko ubacio, pa šta mi je raditi, i da li je bilo moguce da ova navigacija sto je ubacena pase ne instalaciju od stare navigacije tj. gps antena i ostale komponente jer navigaciju ne mogu da isprobam jer nemam mape BIH. Lijep pozdrav
 
Član
Ne postoje BH niti EX YU za MFD navigaciju, samo MFD 2, ali svejedno mozes ubaciti mape evrope i tebi ce pokazivati da si izvan mala, ali kad iz bosne odaberes recimo Munchen ona i dalje racuna km do minhena. 100% provjereno
 
Član
u pravu si njoj ima neki originalni cd a kad je u uklucim napise da sam izvan dometa a sta rece za onaj usb interface valja li to sta.lp
 
Član
Ne postoje BH niti EX YU za MFD navigaciju, samo MFD 2, ali svejedno mozes ubaciti mape evrope i tebi ce pokazivati da si izvan mala, ali kad iz bosne odaberes recimo Munchen ona i dalje racuna km do minhena. 100% provjereno
u pravu si u njoj ima neki orginalni cd i kad ukljucim navigaiju kaze da sam izvan dometa a sta kazes za onu spravu sto sam ti piso naj usb interface.poz
 
Top