mercedes

mercedes

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
evo jos par slicica od mene
o6fwbp.jpg
malo pozadine
313ixw6.jpg
a ovo su felnice bile polirane pao im lak a jedan idiot nije mogo pjeskarit pa ih zbrusio i onda sam morao ovako da ih uradim
14kd6wp.jpg
11r3k48.jpg
a imam i malo muzikice
9a9xrs.jpg
a unutra standard nista extra
t5ta8i.jpg
 
Nemoj mi reci Cirh da ti je ovaj zvucnik "naslonjen" na zadnju policu Mercedesan povezan i da radi? Kako si ga to ugradio zivota ti? Niti si ga nalegao kako treba, niti je propisno prisarafljen a da o pojacalu i sub-u ne pricam. Sedan karoserija auta nije podobna za drzanje subwoofera u gepek jer ima znacajniju fizicku prepreku (pleh) izmedju gepeka i kabine tako da bas mozes samo da naslucujes i to u obliku treskanja i tupog odzvanjanja a nikako dobrog zvuka.
 
Član
neces mi vjerovat kralju al taj zvucnik uopste nije ni prisrafljen a sto se tice muzike gornji zvucnik je kenwood tornado 600w-free air, u tubi je blaupunkt 650w pojacalce je sony ne znam oznaku al kad pustim muziku na sjedistima vibracije osjecam i prijatna je za slusanje nije ko sto ti kazes "treskanje i tupo odzvanjanje" jer do toga ne dolazi upravo zbog toga sto je zvucnik free-air i za takva je mjesta namijenjen
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top