Mercedes W221 problem

Mercedes W221 problem

Pozdrav raja,imam jedan problem pa da vidim zna li neko nešto o tome...
Naime,radi se o autu Mercedes S 320 cdi (w221 linija),i auto neće da vuče,stisnem gas do poda a obrtaji ne idu iznad 2-2ipo tisuće i brzina preko nekih 70-80 km/h,stanem sa strane,ugasim auto i ponovo upalim,vuče i ide normalno,pa me zanima ako je neko imao slična iskustva ili možda zna u čemu bi mogao biti problem da napiše.
 
e kad si iz ljubuskog slusaj.izmedju gruda i ljubuskog ima majstor zove se Velić,to sto on ne zna napravit to ne znaju ni oni sto su proizveli to auto,znaci covik samo mercedese pravi i strucnjak je samo taki
 
e kad si iz ljubuskog slusaj.izmedju gruda i ljubuskog ima majstor zove se Velić,to sto on ne zna napravit to ne znaju ni oni sto su proizveli to auto,znaci covik samo mercedese pravi i strucnjak je samo taki
Netocno prezime
Pozdrav raja,imam jedan problem pa da vidim zna li neko nešto o tome...
Naime,radi se o autu Mercedes S 320 cdi (w221 linija),i auto neće da vuče,stisnem gas do poda a obrtaji ne idu iznad 2-2ipo tisuće i brzina preko nekih 70-80 km/h,stanem sa strane,ugasim auto i ponovo upalim,vuče i ide normalno,pa me zanima ako je neko imao slična iskustva ili možda zna u čemu bi mogao biti problem da napiše.


Poslano sa mog SM-J120FN koristeći Tapatalk
 
Riješen problem,začepila se neka cijevčica što vraća ispušne plinove pa ju je samo trebalo pročistiti,pa eto da raja zna ako im se slično desi,da ne mijenjaju egr ventil ili dpf filter bezveze kao ja
 
Član
Ako je cijev na egr ventilu to ce se kroz neko vrime opet zacepiti, sve ovisi nacinu voznji i vecinom kud se vozi tj grad/otvorena cesta
 
Top