Mercedes w204 problem navigacija

Mercedes w204 problem navigacija

Član
Pozdrav svima, Mercedes w204 (s204 karavan) imam problem sa navigacijom, ne moze uopste da ucita moju trenutnu lokaciju i sta je jos cudnije kao da nesto ometa signal ne radi navigacija ni na telefonu tj ne moze moja trenutna lokacija da se ucita i stalno izbacuje da se trazi.. nadje se 10ak sekundi i opet zastopa. Neko savjet sta da radim, izgubio sam se u Minhenu ko krme u Teheranu citao sam nesto malo na netu dosta ljudi se zalilo na taj problem oko GPSa da ne radi i spominje se antena na krovu pa sad ne znam odakle da krenem, kako da osposobim ovo bar do kuce. Hvala unaprijed
 
Član
Pozdrav svima, Mercedes w204 (s204 karavan) imam problem sa navigacijom, ne moze uopste da ucita moju trenutnu lokaciju i sta je jos cudnije kao da nesto ometa signal ne radi navigacija ni na telefonu tj ne moze moja trenutna lokacija da se ucita i stalno izbacuje da se trazi.. nadje se 10ak sekundi i opet zastopa. Neko savjet sta da radim, izgubio sam se u Minhenu ko krme u Teheranu citao sam nesto malo na netu dosta ljudi se zalilo na taj problem oko GPSa da ne radi i spominje se antena na krovu pa sad ne znam odakle da krenem, kako da osposobim ovo bar do kuce. Hvala unaprijed
Merdjan je ok , samo jer navigacija ugradjena t.j. orginalna ili neki kinez , sto se tice telefona koju navigaciju koristis na njemu , i dali je win ili android telefon , malo podrobnije podatke trebas navesti da bi se moglo pomoci !!
i koji od orginala je ugradjen ;

Audio 50 APS NTG 1-4​

Comand APS NTG 1-4​

MERCEDES NTG 4.5/4.7

MERCEDES NTG 5 STAR 1-2​

 
Poslednja izmena:
Član
Napravio sam tako sto sam udario 2x po krovu pored antene i prodrmao je malo kad budem imao vremena otici cu na servis da se to pregleda ne bih da mi se opet ponovi.
 
Top