Mercedes W124

Mercedes W124

Evo i moje cadjare. :D
Motor je 2.0D 55kw,sasija 300E,od opreme ima prednje el.podizace,ABS,el siber,kozna sjedala koja treba pretapacirati,samozatezavajuce pojaseve... Presao bog zna koliko, oko 600k :D.
s2jm.jpg

f99l.jpg

nzva.jpg

m3rb.jpg
nh2y.jpg

u7k8.jpg

vq3l.jpg
0yjy.jpg

zcg9.jpg

oi0v.jpg
 
Eh Merc je ipak ostao kod mene :D . Stavljene sve cetri zimske gume na celicne felge i uliven je novi antifriz.Ubacio sam neke sijalice,svijetle bas zuto :D
5q7b.jpg

ohdo.jpg

38vi.jpg

Ubaceno smd osvjetljenje,uzivo dosta ljepse izgleda.
1c03.jpg

eonr.jpg
 
exta vozilo. samo to za xenone nisam bas siguran. kod mene su bila losa svjetla na mecki i kad sam osposobio regulaciju visine i ocistio faraove + 2 osramove h4 i svijetle samo tako,bez problema a ostalo mi je fabricko. nekako mi je draze al opet sve je stvar ukusa.
 
Član
Po meni je xenon bez projektora sranje, osim ako se bas po ps-u ne nastimaju farovi,sto danas malo ko radi. Eto iz istog smo grada pa mozete i sami vidjet kamikaza po gradu, culi za neke xenone, naguralo ih i far i sve mangupi, prosto mozes glavu izgubit nocu kad se vozis jer im svjetla svagdje bacaju osim na cestu gdje treba
 
exta vozilo. samo to za xenone nisam bas siguran. kod mene su bila losa svjetla na mecki i kad sam osposobio regulaciju visine i ocistio faraove + 2 osramove h4 i svijetle samo tako,bez problema a ostalo mi je fabricko. nekako mi je draze al opet sve je stvar ukusa.
Hvala :)
Kod mene to sve radi,samo sto su jednostavno sjenila izgorila od starosti,zato moram nove farove uzet.
Po meni je xenon bez projektora sranje, osim ako se bas po ps-u ne nastimaju farovi,sto danas malo ko radi. Eto iz istog smo grada pa mozete i sami vidjet kamikaza po gradu, culi za neke xenone, naguralo ih i far i sve mangupi, prosto mozes glavu izgubit nocu kad se vozis jer im svjetla svagdje bacaju osim na cestu gdje treba
Slazem se da je bolje sa projektorom,ali da se to ustimat i ovako,samo sto to niko nece da uradi po PS-u sto bi ti rekao.Ima par auta stvarno su im svjetla lose podesena,pogotovo jedan golf 2 sa 10000k (po mojoj procjeni) pa to ubi u oci :mad:
 
Član
znam i ciji je taj golf, ja sam mu par puta rekao da nije normalan, ne moze se vozit kad on naidje, al bitno da on ima xenon, ostalo nista nije bitno
 
Član
Ja nemam nista osim rezervne gume u gepeku, poznajjem mahom sve policajce al ako su poceli srat da to pribavim
 
Top