Mercedes w124 300D

Mercedes w124 300D

Član
I ja velim da ostane crno. Ako farbas citav branik,onda obavezno sve u boju auta,ali ako ne onda ostavi taj dio crni...
 
Član
Strašna MEčka :D
Dere 180 ko od Šale :D

Poprilično lako razvija brzinu preko 120, nije ono da se kazaljka pomjera godinu, i dosta je stabilan na visokim brzinama :)

Svaka cast na vozilu da ostane kod tebe koliko god zelis i naravno bez problema.

Hvala druže, trebo bi mu pretrest prednji trap, počeo mi je pomalo hodat, al mislim da znam šta je, na proljeće ću mu osvježit malo jasne i sredit felge ako ne uzmem 16-ke, a što se tiče zadržavanja, ne znam ni sam, uzeo bi nešto mlađe jer bi jače auto, al kad razmislim o silnim mogućim kvarovima i ne uzima mi se :D

ps: nisam vidio komentare, nisu mi došla obavještenja, ne znam šta je ovo :/
 
Imam ja 15ke felge,ostale mi od W124,mozda nekom treba :D ,Sta ce ti bolje auto,meni je jos zao sto je w124 prodan.Jest da taj sestak trosi,ali ga je zato fino slusat :D
 
Član
Imam ja 15ke felge,ostale mi od W124,mozda nekom treba :D ,Sta ce ti bolje auto,meni je jos zao sto je w124 prodan.Jest da taj sestak trosi,ali ga je zato fino slusat :D

A ne troši ni blizu kolko vi mislite, al neću govorit kolko troši jer me narod počne pravit budalom i lažovom :) A zvuk je brutalan (barem na mom), do jedno 2500 rpm auspuh daje onako fin zvuk, a na 3000 i preko motor ima zvuk takav da se ljudi po gradu trzaju kad proturiram :D
 
Pa trosi oko cenera prosjecno sigurno,ali dobro nije to strasno za takvo auto.Kako se nece okrecati kad ima J**** zvuk :D
 
Top