mercedes w124 250d

mercedes w124 250d

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
e ovako uzeo sam mercedes w124 250d
kraj 92 godine
ja prezadovoljan sto se auta tice
a od opreme posjeduje
farovi i hauba od e klase
brisaci na farovima
felge 16-ke od w210
vozacevo sjediste na struju
4x el podizaca
abs
5 brzina mjenjac
orginal tamne stopke
centralna alarm
volan sa airbagom
siber
klima samo neradi hvlali joj kompresor
stanje auta je ok nema nikakvog ulaganja bilo je nesto malo na limu ali sam to odradio planova sto se tice za ubuduce trebali bi leci bixenoni folije i neke bolje felge i nista vise



Uploaded with ImageShack.us


Uploaded with ImageShack.us


Uploaded with ImageShack.us


Uploaded with ImageShack.us


Uploaded with ImageShack.us


Uploaded with ImageShack.us


Uploaded with ImageShack.us


Uploaded with ImageShack.us


Uploaded with ImageShack.us


Uploaded with ImageShack.us
 
Član
Prelijep mercedes sa dosta opreme jako ocuvan kako unutra tako i svana samo skini tu kuku ako ti ne treba ;)
 
Član
Odličan mercedes, predobro ocuvan,rijetki su 250d sa ovakvom opremom, sto se tice felgi nabaci mu 18-ke monoblock od w210 najljepse stoje po meni..;)
Jeli ovo turbo slucajno...??
 
Član
hvala na komentarima turbo nije ubacivana je skrga na blatobran i tu jr struo bio uzeti drugi blatobrani i zajenjeni a sto se felgi tice preko 16-ke nista neide jer sam neki dan stavljo 17-ke i nisam bio zadovoljan :icon_smile:
 
Član
Po unutrasnjosti bi rekao da je ovo sportline model ?
Ruzno je sto je ovako visok a to ne ide na sportline model.Siguran sam da je nesto mjenjano na ovjesu.

Planiras li i gepek od redizajna ?
 
Član
Perfektan. Ozbiljno razmišljam da zbavimo ovo vozilo u familiju, poslednja serija "Pravog" Mercedesa.:cool:
 
Član
Nemrin je napisao(la):
Po unutrasnjosti bi rekao da je ovo sportline model ?
Ruzno je sto je ovako visok a to ne ide na sportline model.Siguran sam da je nesto mjenjano na ovjesu.

Planiras li i gepek od redizajna ?

nekad je u njemu bio motor 2.6 benzin pa je ubacen 2.5 dizel tako da su i opruge i diferencijal promjenjene a gepek ako naleti od e klase uzecu i staviti
 
Član
Svaka čast na očuvanosti, merdžan je extra. ;) Ja imam takvog 300d 93', ista boja kao na tome. A to što je bio 2.6 benzin objašnjava što je tako opremljen. Ja mislim da je on bio na pik.ba, i tad mi je zapeo za oko kako je očuvan. Puno pređenih kilometara :icon_smile:
 
Član
LuxusBenz je napisao(la):
Svaka čast na očuvanosti, merdžan je extra. ;) Ja imam takvog 300d 93', ista boja kao na tome. A to što je bio 2.6 benzin objašnjava što je tako opremljen. Ja mislim da je on bio na pik.ba, i tad mi je zapeo za oko kako je očuvan. Puno pređenih kilometara :icon_smile:

i sad je na pik/u:icon_smile::icon_smile::icon_smile:
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top