mercedes w115 minika

mercedes w115 minika

Član
cestitam na kupnji. Ovo je iz Bihaca kupljeno? gledao je njeg moj prijatelj... A i ja sam pricao sa vlasnikom preko mobitela. Uglavnom drago mi je da je dosao u ruke nekoga ko ce to odrzavati... Ne svidja mi se samo sto je unutrasnjost "preradio" u stanje koje nije bas slicno originalu, ali nemamo svi iste ukuse... Ja eto volim kod Mercedesa stanje sto originalnije...

Postavim slike svog W110 cim ga dovezem kuci ;) pozz
 
Član
CocaCola je napisao(la):
cestitam na kupnji. Ovo je iz Bihaca kupljeno? gledao je njeg moj prijatelj... A i ja sam pricao sa vlasnikom preko mobitela. Uglavnom drago mi je da je dosao u ruke nekoga ko ce to odrzavati... Ne svidja mi se samo sto je unutrasnjost "preradio" u stanje koje nije bas slicno originalu, ali nemamo svi iste ukuse... Ja eto volim kod Mercedesa stanje sto originalnije...

Postavim slike svog W110 cim ga dovezem kuci ;) pozz

mercedes je uzet u buzimu... unutasnost ce se raditi na novo kada se sredi sve ostalo na vozilu... fali nekih sitnica ali nista veliko...
 
Član
svaka cast, vjerujem da ces ga dovesti u lijepo stanje ;) p.s. znam za ovo auto da ima ekstra limariju! tako da cuvaj ga sto mozes vise makar ispod najlona, ako ne u garazi trenutno...

Za Kedere se obrati ili faltdach1956 ili Tica na forumu!

Pozdrav
 
Član
Vrhunsko vozilo :cool: Imao sam nekada dve (220D 1974 i 240D 1975) i nisam ih preboleo :icon_cry: Da te lepo služi ;)
 
Član
ako ti sta treba djelova slobodno me nazovi imam ja dosta djelova za njega a kederi su oko 70 eura komad pa nadalje bujrum a imam sitnica ako ti trebadne za tu miniku minika je u jako dobrom stanju streno u voznji ja imam jednu vec 12 god je u mene i nedam je nikom pozdrav....
 
Član
fino je to da je Tuzla dobila jos jednu miniku inace je extra i uvijek su me privlacili kad god sam u Tz i vidim onu crnu sa crvenim enterijerom oci mi stanu stvarno je beton od auta, ako nije tajna druze koliko si iskesirao za nju???
neka te dugo sluzi sa sto vise predjenih kilometara bez ikakvih kvarova i jos samo cu dodati SVAKA CAST ;) ;)
 
Član
od dijelova sto mi treba je zadnja desna lajsna (zanji desni blatobran), lajsna sto ide preko gepeka (imam je ali je na par mijesta udarena pa bi mijenjao), u unutrasnjosti mi trebaju ukrasne plastike sot idu preko onih vragova za obaranje sjedista, i jedan onaj keramicki most na grijacu, puko mi volio bih da ga zamijenim, napisem ako se josh cega sjetim...

hvala svima na lijepim rijecima
 
Član
druze merc ti je bombona , cuvaj ga u takvom stanju i samo original je original nemoj ni pod razno nista ubacivati sto mu moze narusiti integritet. sto se tice kedera nema ih nigdje :icon_sad: nazalost i sam ih trazim za svoju G klasu ali ima samo novi original u servisu i za mene kostaju cca 400 KM za jedna vrata , ali ti imas opciju , uclani se na forum
www.mercedesklub.net/forum jer tu ima mnogo ljudi kojima je merc vazniji od iceg zivog pozz sve naj ;)
 
Član
samo originalnost pravim nista ne izmisljam... uclanoi sam se na forum, valjda cu se uklopit :D
 
Top