Mercedes Vito 111 CDI

Mercedes Vito 111 CDI

Član
Pozdrav drugovi,

dugo me nije bilo, lutao sam nekoliko mjeseci, poslje prodaje svog voljenog lavića.Sigurno su me mnogi zaboravili, pa mali podsjetnik na moju staru garažu:
http://www.bhtuning.com/peugeot-206-hdi-xs-nove-slike-strana-nove-t-16858.html

Naime poslje prodaje lavića, kupio sam ni manje ni vise nego Sprintera, putničkog 8+1, produžena verzija, visine 2,70cm.Vozao ga do juče, uglavnom na ture koje sam vozio vikendima, a razlog i njegove prodaje je nemogućnost pronalaska odgovarajuće garaže koja je morala biti visoka najmanje 3 metra.

Od danas sam vlasnik Vita kojeg sam i namjeravao uzeti prije Sprintera, al tada nisam našao odgovarajućeg.

Sad malo o Vitu:2004 godina, 2,1 kubika, 109 konja,broj sjedišta 8+1,boja je crvena i žuta.
Oprema je standardna, klimu ima i to je meni najbitnije.

Jos kad bi se sjetio kako se slike ubacuju:)
 
Član
http://www.bhtuning.com/upute-za-postavljanje-slika%09-t-57251.html

Eto kako da ubacis slike :)
 
Član
Napokon da ubacim i slike.
Razlozi zbog kojih to nisam dosada uradio su mnogi, a najveci je rodjenje sina,poslovne obaveze,supruga koja ne razumije ovo sve,ostalo necu ni da spominjem.
O vozilu sam napisao vec par recenica, mogu jos reci da sam za sada veoma zadovoljan ( vec su prosle dvije godine kako sam kupio kombija ), koristim ga inace samo za duga putovanja, uglavnom planinarske izlete po BiH i susjednim zemljama,ture na more i na utakmice i drugo,po gradu se slabo kada vozim, pa me raja iz Zenice vjerovatno i ne poznaje, mozda samo oni koji zive u Travnickoj gdje kombi stoji u garazi.

Kombi je u decembru 2013 godine ofarban, jer je imao par ogrebotina, slike su odmah poslije farbanja.
Nadam se da nisam pogrijesio sto se tice mjesta objavljivanja slika, jer dosta se toga ovdje promijenilo, a ja dugo nisam bio tu.
Inace pozdrav za svu raju sa ovog foruma.
 

Prilozi

  • 1.jpg
    1.jpg
    876,6 KB · Pregleda: 34
  • 2.jpg
    2.jpg
    978,4 KB · Pregleda: 39
  • 3.jpg
    3.jpg
    860,1 KB · Pregleda: 36
  • 4.jpg
    4.jpg
    877,2 KB · Pregleda: 35
  • IMG_1312.jpg
    IMG_1312.jpg
    917 KB · Pregleda: 37
Član
Sinoc auto parkiram nakon skoro pola godine pred zgradom na zajednickom parkingu za stanare, nisam ga odvukao u garazu i ujutro zateknem ovo,izgrebane obe strane citavom duzinom auta,neko umjetnicko djelo na jednoj strani,krvnicki s mrznjom i ova ogrebotina od 1 metra na haubi.
Auto ofarbano u decembru 2013 godine ofarban, sad ponovo mora na farbanje.
Nema sta zaista fini ljudi zive u Zenici.
 

Prilozi

  • 1.jpg
    1.jpg
    68 KB · Pregleda: 24
  • 2.jpg
    2.jpg
    101,7 KB · Pregleda: 22
  • 3.jpg
    3.jpg
    96,3 KB · Pregleda: 24
  • 4.jpg
    4.jpg
    109,1 KB · Pregleda: 21
  • 5.jpg
    5.jpg
    102,5 KB · Pregleda: 21
  • 6.jpg
    6.jpg
    92,5 KB · Pregleda: 19
  • 7.jpg
    7.jpg
    85,5 KB · Pregleda: 21
Top