Mercedes U Fabrici Rastatt Proizveo 2 Milionitu A Klasu

Mercedes U Fabrici Rastatt Proizveo 2 Milionitu A Klasu

Član
@dado307: Moji postovi i NE ljubav prema VW-u sigurno nisu zbog tebe i ti se NE ubrajaš u ove zbog kojih NE VOLIM VW. Jednostavno, kad neko ne vidi dalje od Golfa, a pun ih je forum, kako ja da ga volim i kupim?;)

Izvinjavam se za OFF, ali naĆeraše me VWagenovci.:D

:icon_exclaim::icon_exclaim:
 
Član
eto ja sam otpočeo :D pa da kazem neku, glupu naravno xD

što se tiče mercedesa super je proizvodjač i sve, ali što se tiče A-klasse meni je lično bezveze, a pošto su to auta tu negdje (slična ih populacija kupuje) mislim golf i A-class-a mogu reć, s opravdanjem da golf daje mnogo više s obzirom na nižu cijenu, već ta A-class-a, i zbog toga sam spomenuo strašno veliku prodaju i upotrebu golfova...

a naravno, glupo mi je da se jedan "MERCEDES-BENZ" bavi ovakvim sranjem od izjava, pa ljudi MERCEDES je to, i kod njih (baš sam mislio da samo kod njih) nije važan kvantitet nego kvalitet, ali eto počeli i oni da se kite pogrešnim perjem (prepustite to VW-u :D )...

hoću da kazem da je mercedes kao promociju i marketing trebao uzeti jedan od načina promovisanja kvalitete svojih vozila (koja i jeste ja mislim najveći uzrok kupnje merca) a ne ovako, koliko su nastampali ovih mali pičkastih autića... (da prostite :D)
 
Član
golf je izmislio pojam auta u odnosu na A klasu... A klasa moze biti i maybach i bentley, golf je bolji 50 puta
 
Početnik
_Leta_AvantGarde_ je napisao(la):
Sarajlic je napisao(la):
OggyBoy je napisao(la):
_Leta_AvantGarde_ je napisao(la):
Bitan je kvalitet, a ne kvantitet!

Upravo.;)

A ovih VW-ovaca, to mora da popljuje nešto i nekog i pokaže kako je GOLF usrani najbolje auto na planeti! Odo se upucat' u zglob!:icon_mad:

nisam ja nikog popljuvao samo iznosim cinjenice koje su itekako realne.....a ono sto se prodaje u velikim kolicinama je samim tim i kvalitetno jer nebi ga inace proizveli u tolikom br...tj nebi bio prihvacen od str tolikih masa.....:D:D:D:icon_exclaim::icon_exclaim::icon_exclaim::icon_exclaim::icon_exclaim::icon_exclaim::icon_exclaim::icon_exclaim::icon_exclaim::icon_exclaim::icon_exclaim:

E jest druze to mjerilo kvalitet, porsche prodat u 35.000 za pola godine, i jel to znaci da je krs, nece ga niko? :):icon_question::lol::lol:

nemozes ti poredit porsea i golafa jer to nije ni priblizno ista klasa,dok merc a i golf jesu al eto nebitno *ebo raspravu sta je bolje...bitno je da je a klasa proizvedena u 2000000 primjeraka...al opet kad bi kupovo merca nista ispod E eventualno C klase jer za mene B,R,CLS karavan a pogotovo A klasa su cisti promasaj...
 
Sarajlic je napisao(la):
_Leta_AvantGarde_ je napisao(la):
Sarajlic je napisao(la):
OggyBoy je napisao(la):
_Leta_AvantGarde_ je napisao(la):
Bitan je kvalitet, a ne kvantitet!

Upravo.;)

A ovih VW-ovaca, to mora da popljuje nešto i nekog i pokaže kako je GOLF usrani najbolje auto na planeti! Odo se upucat' u zglob!:icon_mad:

nisam ja nikog popljuvao samo iznosim cinjenice koje su itekako realne.....a ono sto se prodaje u velikim kolicinama je samim tim i kvalitetno jer nebi ga inace proizveli u tolikom br...tj nebi bio prihvacen od str tolikih masa.....:D:D:D:icon_exclaim::icon_exclaim::icon_exclaim::icon_exclaim::icon_exclaim::icon_exclaim::icon_exclaim::icon_exclaim::icon_exclaim::icon_exclaim::icon_exclaim:

E jest druze to mjerilo kvalitet, porsche prodat u 35.000 za pola godine, i jel to znaci da je krs, nece ga niko? :):icon_question::lol::lol:

nemozes ti poredit porsea i golafa jer to nije ni priblizno ista klasa,dok merc a i golf jesu al eto nebitno *ebo raspravu sta je bolje...bitno je da je a klasa proizvedena u 2000000 primjeraka...al opet kad bi kupovo merca nista ispod E eventualno C klase jer za mene B,R,CLS karavan a pogotovo A klasa su cisti promasaj...

Pa druze kvalitet auta se ne moze ocjeniti na osnovu broja proizvedenih, istina je da se golf vise proizvodi, ali to ne znaci da je bolji od A klase! I ovvi sto popljuvase A klasu nisu ni prismrdili tom autu, ja sa svojih 1,90 i 100 + kila sam sjedio nazad i oodusevio sam se, nije s klasa da bude komfor, ali za ovaka autic nazad je milina, za razliku od golfica koji sluzi za razbijanje kamena u bubregu! Ali ne bitno, neka bosnje vozaju golfice i onako nema boljeg auta od njega!
 
Top