MERCEDES TUNING

MERCEDES TUNING

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
CLS je stvarno prelijepo auto , ima jedna bijeli u srebreniku , ustvario bio crn sad je bijel sa crnim krovom i folijama, bijele felge bas extra izgleda, moram nekad slikat :)

Ima i CL 500 AMG jedan al se rijetko vozi,inace jedno od najdrazih auta ikad napravljenih :)
 
Taj Worsteiner sto je amater slikao te ispod slike, izgleda ruzan sam od sebe, bez dodataka, dok je na profi slikama s obradom bolji ;)
 
Član
W212 E63 AMG

FELGE
ADV05 Deep Concave
Matte unutrasnjost + poliran rub
dimenzije 20x9 - 20x10.5
Full Matte Black :cool:
Vorsteiner CF Chin Spoiler
opruge H&R









W212 E550 ADV5 WITH ADV WHEELS







212 E500 TUNING BY SR PROJECT


 
Član
CONCEPT 358
Mercedes-Benz je na Australian Motor Show-u u Sydneyu predstavio dva vrlo zanimljiva modela koji će se prodavati isključivo na australskom tržištu.
Prvi je Concept 358, a drugi SLS AMG u posebnoj izvedbi.
Prvi model je Concept 358, koji se temelji na sportskom sedanu oznake C63 AMG.
Radi se o jedinom C63 AMG modelu koji je opituran u narančasto, odnosno Pearl Orange.
Inače je proizveden u njemačkoj AMG tvornici u Affalterbachu.
Concept 358 ima i najnoviji Performance Package Plus koji razvija 480KS.
Naziv je nastao jer model ima 358 kW, što je u stvari 480 konja.
Dodajmo i 19 inčne crne kotače, KEYLESS-GO sustav te dizajnerske kožna sjedala.

SLS AMG
Posebno izdanje Mercedesa SLS AMG za Australce jedinstven je po tome što ima Night Black boju i crvene detalje, pogotovo svjetla.
Zašto samo za australsko tržište? Australija je peto po veličini tržište po prodaji AMG-ovih modela. Kontinent ima 21 milijun stanovnika, što je jako dobar postotak.
Valjda u "Down Under" zemlji još uvijek žive "Road Warrior" pa im treba dodatna prepoznatljivost i pokoji konj pod haubom više.









 
Član
e da pitam vas mercedesovce :D
valjda ce te imati duse pa odgovoriti :) .. ja nemam pojma o mercedesima, nikad me nisu toliko zanimali.. ali ovdje, u mom gradu se vozi neki stariji mercedes, mozda 80-90-te godine.. veoma dugo i ogromno auto, ali samo dvoja vrata... nenormalno mi se svidja auto, unutra crna koza, sve elektronika, al nikad da vidim vlasnika da ga pitam i nikad da ga stignem slikati... mozete li skontati o kojem autu je rijec...
hvala ;)
 
ra560sec_fr.jpg



je li ovaj ?
 
to ti je coupe verzija S klase , serije W126 , poznatija kao SEC :) i jedan je od najljepsih cuope-a ikad napravljenih , najjaca verzija 560SEC je imala oko 300KS , zlo i naopako :)
 
Član
hvala puno vernese, mislim da i ovaj sto ga ja vidjam ima neku ogromnu masineriju pod haubom, po zvuku bi se dalo tako zakljuciti.. eto kad ga vidim sljedeci put, slikam i stavim ovdje.... auto je predobro ;)
 
Član
Pozdrav TUNERI ;)
svima vec poznati ovi modeli al i oni zasluzuju da budu u ovoj temi :123:

SL65 BLACK SERIES








BRABUS ULTIMATE 112








ML 63 AMG






 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top