Mercedes SL 65 AMG Black Series

Mercedes SL 65 AMG Black Series

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
da kao sto Vernes rece, da se nadovezem..
3,8sek je ubrzanje od 0-100...
Obrtni moment je elektronski ogranicen na 1.000NM, inace bi prelazio 1.200NM......
uglavnom zvijer....
 
allroad je napisao(la):
spusti se on jos... na zracnim jastucima je ja mislim... moze da se i podigne :lol:

ne spusta se ovaj posto su zracne zamjenjene sa standardnim oprugama radi boljeg handlinga i preciznijih mogucnosti podesavanja ovjesa. ali najjaci razlog je ipak gubitak tezine. ako niste primjetili ovaj SL nema pomicni krov, vec je tvrdi karbonski koji se ne moze skidati. sveukupno je tezina spala za otprilike 250kg ali ipak na prvim testiranjima se je pokazao slabiji od CLK Black sto se tice uzitaka na trkacoj pisti, dok SL ipak pokazuje svoje zube kao GT. ali ako hocete vec GT zasto onda ne uzeti standardni SL AMG?
ovo je samo dokaz da konjske snage ne moraju znaciti i nadmoc.
 
Super Moderator
freekvw1983 je napisao(la):
allroad je napisao(la):
spusti se on jos... na zracnim jastucima je ja mislim... moze da se i podigne :lol:

ne spusta se ovaj posto su zracne zamjenjene sa standardnim oprugama radi boljeg handlinga i preciznijih mogucnosti podesavanja ovjesa. ali najjaci razlog je ipak gubitak tezine. ako niste primjetili ovaj SL nema pomicni krov, vec je tvrdi karbonski koji se ne moze skidati. sveukupno je tezina spala za otprilike 250kg ali ipak na prvim testiranjima se je pokazao slabiji od CLK Black sto se tice uzitaka na trkacoj pisti, dok SL ipak pokazuje svoje zube kao GT. ali ako hocete vec GT zasto onda ne uzeti standardni SL AMG?
ovo je samo dokaz da konjske snage ne moraju znaciti i nadmoc.

ne znam sve je moguce... znam da je SL prije imo zracne jastuke jer je boljka ovim autima poper se na trotoar i tako... prijatelj je imo SL500... ''digne se haman pa ko dzip'' :lol:
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top