Mercedes SL 65 AMG Black Series

Mercedes SL 65 AMG Black Series

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
:icon_eek:
:icon_eek:
:icon_eek:
:icon_eek:
:icon_eek:
:icon_eek:
:icon_eek:
:icon_eek:
:icon_eek:
:icon_eek:
:icon_eek:
:icon_eek:
:icon_eek:
:icon_rolleyes:
kakva je ovo zvijer jbt belaj mocan do bola!!!!!!!
 
Član
Previse mi je drastican prednji usis, usprkos da je ovo zivotinja i na ostatak dizajna....mogli su zivotinju napraviti, medvjeda u james bond kostimu hehe...;)
 
zar nije goca vec stavljala ovu temu?

uglavnom iako nisam ljubitelj mecki (kako svaki put naglasim:)) ova mercedesova black serija mi je do jaaaaaja sto bi se reklo,zaista mi je prejebena,nabildana sva,prava rejserska (ko da nije mercedes :D)
 
Član
mozda je mogao jos koji cm u pod,pa da bude savrsen...ovako mi nekako podignut s obzirom na dizajn ostatka auta
sve u svemu,moc:icon_eek:
 
Super Moderator
edoze je napisao(la):
mozda je mogao jos koji cm u pod,pa da bude savrsen...ovako mi nekako podignut s obzirom na dizajn ostatka auta
sve u svemu,moc:icon_eek:

spusti se on jos... na zracnim jastucima je ja mislim... moze da se i podigne :lol:
 
evo po 50-ti put specifikacije

Dakle, Crna Serija će biti najjači AMG model u povijesti jer će ga pokretati 12-cilindarski bi-turbo motor koji razvija čak 670 KS, uz okretni moment od 1000 Nm.

Nova njemačka raketa na četiri kotača ima 68 KS više od 'običnog' modela SL 65 AMG, a u prodaji će na europskome tržištu biti od studenoga 2008. Sprinterske sposobnosti su impresivne jer Black Series do stotke jurne za samo 3,9 sekundi, dok za 11 sekundi doseže 200 km/h.

Maksimalna brzina mu je međutim ograničena na ‘samo’ 320 km/h. Zbog posebnih materijala (CFK) rabljenih u izradi karoserije, odnos snage i težine mu je 2,79 KS na 1 kg.
Između ostaloga posjeduje podešavajući ovjes i ESP u tri položaja – On, Sport i Off.
Black Series ima AMG lake naplatke sa Dunlop Sport Maxx GT gumama dimenzija 265/35 R19 i 325/30 R20. Cijena će mu kod nas biti oko 300.000 eura.
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top