Mercedes S-class 400 cdi V8

Mercedes S-class 400 cdi V8

Član
Kao sto mtr kaze,veliki problem je automatski mjenjac,koji se kvari zbog velikog obrtnog momenta motora.Na 420 cdi taj je problem rijesen...;)
 

MTR

Član
bas tako , mjenjac je brrrrr grozan ,ja mijenjao i bilo je veselo , OG1 ako je presao vise od 200000 ocekuj svaki dan havariju , a cijena .... sitnica , ne bi da te sjebajem al rjesavaj se toga sto prije
 
Rado bih ti cestitao i pozelio sve najbolje ali kolege ti vec rekose , mjenjac se pokvari cesto i vjeruj mi da ces debelo platiti novi :icon_biggrin: Pokusaj nekako doci do S420 on taj problem nema ;)
 
Član
sa srecom i da se navozas :cool: strasan auto, ali kad sam vidio racun od servisa koji je MTR stavio na forum, zgadio mi se ovaj auto :lol: ali ako imas kesa za njegovo odrzavanje onda uzivaj, mada bi ja to rjesavao da sam na tvom mjestu :cool:
 

MTR

Član
i da bitno sam zaboravio , jedna glava motora kad ode moras mjenjat obadvije , ljeva kosta 1700 + EUR a desna 1800 + EUR :D

i dizna iz Austaucha kosta 275 EUR sa popustom pa tako puta 8 = 2200 EUR bez poreza i ugradnje :D
 

MTR

Član
8 grijaca 155 EUR
set ventila sa oprugama i nekom djidjom 626 EUR

Ulje Mobil SHC Formula ide 10 litara i to te kosta oko 184 EUR bez filtera a on je oko 30 EUR
 
Početnik
Koristi se ovim autom samo kad ides u lov na picice i nemas frke,nece se kvariti ako ne budes prelazio kilometre i kilometre.:lol:
 
jusuf je napisao(la):
zar bas toliko problema ima ovaj s400?
Samo je mjenjac redovan kvar , rijeseno je to redizajnom a ovo sto MTR nabraja , jarane to ti se podrazumjeva , nije problem kupiti S klasu , treba imati dubok dzep za odrzavanja :cool:
 

MTR

Član
Vernes_AMG je napisao(la):
jusuf je napisao(la):
zar bas toliko problema ima ovaj s400?
Samo je mjenjac redovan kvar , rijeseno je to redizajnom a ovo sto MTR nabraja , jarane to ti se podrazumjeva , nije problem kupiti S klasu , treba imati dubok dzep za odrzavanja :cool:

pa kod mene je bio redizajn ( 2003/2004 godina ) i djaba kad je smece , najskuplje auto za odrzavat na planeti , pa onda sam samo poklopce ventila x2 platio oko 600 EUR :icon_mad:
 
Član
MTR je napisao(la):
Vernes_AMG je napisao(la):
jusuf je napisao(la):
zar bas toliko problema ima ovaj s400?
Samo je mjenjac redovan kvar , rijeseno je to redizajnom a ovo sto MTR nabraja , jarane to ti se podrazumjeva , nije problem kupiti S klasu , treba imati dubok dzep za odrzavanja :cool:

pa kod mene je bio redizajn ( 2003/2004 godina ) i djaba kad je smece , najskuplje auto za odrzavat na planeti , pa onda sam samo poklopce ventila x2 platio oko 600 EUR :icon_mad:
sigurno da treba imati i za odrzavanje, ne vjerujem da ce je bilo ko kupiti a da ne moze da je odrzava
a koliko se sjecam iz teme, negdje oko 12 000 eura je ispala zamjena mjenjaca i ostalog kod tebe MTR?
 

MTR

Član
@jusuf : na kraju smo dobili dosta povoljniju cijenu jer je idiot u servisu slomio saraf u glavi , ispalo je na kraju nesto oko 7-8 milja , al djaba je tako to ide kod visoke klase ( 7-ca , 8-ca i S klasa )
 
premocno auto do bola. :cool: vozio se par puta u s320 cdi i auto je da nema dalje, al eto ako su toliko skupi servisi onda nije ni cudo sto nisu bas na cijeni.. :icon_rolleyes:
 
Top