Mercedes problem sa volanom

Mercedes problem sa volanom

Član
Imam problem sa volanom na ljubimcu.Kada namotam lijevi-desni u voznji asfaltom volan se nevraca sam,moram ja da ga vratim.A kada vozim po makadamu tih problema nema uopste.Znaci samo kada vozim po asfaltu.Pomagajte :icon_cry::icon_cry:
 
Član
trebaš otić na geometriju točkova ,oni će ti sve riješit..

a vučel ti u neku stranu dok vozš po pravcu i pustis ruke s volana,da li vuče:icon_question:
 
Član
Dzeniii je napisao(la):
trebaš otić na geometriju točkova ,oni će ti sve riješit..

a vučel ti u neku stranu dok vozš po pravcu i pustis ruke s volana,da li vuče:icon_question:

Nevuce u stranu,ide pravo kao strijela.Bio sam na servisu i kazu da je pukao zupcanik na motoru volana ali nevjerujem.Da je pukao to bi se stalno desavalo a meni se to samo desava na asfaltu.
 
Član
pa mislim da je vece opterecenje na makadamu i da ti se zbog toga vraca a na asfaltu je malo opterecenje tako da je moguce da je pukao zupcanik :(
 
Član
c0d14c je napisao(la):
pa mislim da je vece opterecenje na makadamu i da ti se zbog toga vraca a na asfaltu je malo opterecenje tako da je moguce da je pukao zupcanik :(

Nemoguce da je pukao,to se nekada desava a nekada ne.Gledao sam po netu i kazu da cak ima veze i sa glasnom stereo muzikom.:icon_rolleyes:
 
Član
ako ima veze sa glasnom muzikom isljuci stero deri mono nadam se da ces to brzo rjesiti jer moze biti opasno ako ti se nevrati i ode u stranu koju nezelis;)
 
Član
raymo je napisao(la):
ako ima veze sa glasnom muzikom isljuci stero deri mono nadam se da ces to brzo rjesiti jer moze biti opasno ako ti se nevrati i ode u stranu koju nezelis;)

Problem je sto se na ovom radiu nemoze gasiti stereo,pokusao sam to vec :icon_rolleyes:
 
Član
Vidi po mercedesovim forumima vjerovtno je netko vec imao slican problem pa je to nekako rjesio ako je elektronski servo mozda te zeza kad je slab akumulator.,a ako mislis da ima veze sa stereo glasnom muzikom u sto sumljam uzmi od nekoga druga player radi probe pa ga ukljuci na mono i vidi javi kako si rjesio problem da i ostali znaju ako imaju slican problem:cool:
 
zatur tocka je ''stvar'' kojau voznji vraca upravljac u vodoravan polozaj...uradi spuru,nagib zatur i rijesi problem
 
Član
AldinShpura je napisao(la):
zatur tocka je ''stvar'' kojau voznji vraca upravljac u vodoravan polozaj...uradi spuru,nagib zatur i rijesi problem

Izvinjavam se ...nisam mozda dobro objasnio kvar..naime neradi mi servo volana (kad vozim po makadamu radi a po glatkoj povrsini ,neradi)a samim tim volan se sam nevraca

CocaCola je napisao(la):
pritisak u gumama mozda???

Izvinjavam se ...nisam mozda dobro objasnio kvar..naime neradi mi servo volana (kad vozim po makadamu radi a po glatkoj povrsini ,neradi)a samim tim volan se sam nevraca
 
Top