Mercedes Opoziv Za 85.000 Vozila

Mercedes Opoziv Za 85.000 Vozila

Astra je napisao(la):
da, greske na brisacima uporedujemo sa greskama na servu koja te zivota kosta, da ne pominjemo da je VW narodno auto, a mecka spada u vrh industrije, kosta 2 puta vise, o CL i E coupe-u necemo ni govorit... ko 3 passata... znam da vam je krivo, tako je kako je... Hidraulic brat razumije hahahahahahahha, od Toyote racunamo :D oni su trendsetteri

a kocnice ?

A i Ferrari povukao ogroman broj 458 Italia modela , ne valja ni Ferrari :D
 
Član
DLS je napisao(la):
to ti je kad zure sa novim modelima ,svake dvije godine izbace novu seriju ,, zato i ima puno gresaka,, to je sad kod svih proizvodjaca ... vise mi ova auta idu na zivce ,, nema vise onih vremena kad su se serije auta proizvodile svakih 7-12 godina razmaka.. a sad malo malo izaso novi golf,novi a4 ,novi bmw 5 ,,

:cool:
 
Član
sve je dobro dok oni povlače, da BiH proizvodi auta, bilo bi da je to do vlasnika, nebi mi nikad priznali krivicu :D

ma što je jedan član pametno rekao, nikakvo čudo kad svako malo izlaze novi modeli, nemaju to oni kad ni pametno testirati al et...
 
MTR je napisao(la):
jebo ga ko da je servo kome potreban :)

ya ba...motaj stojeci majstore :lol: nista to nije cudno,procesori cipovi kablovi itd...kao da se vozis na pentium IV sa tockovima,malo malo osjeti se neka plastika..mescini nesto gori :lol: a prije,puklo,zavari,haj' vozi
 
Top